PSPdisp v0.5 PSP Ekranından Bilgisayarı Yönetin

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSPdisp v0.5 PSP Ekranından Bilgisayarı Yönetin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,113 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı PSPdisp v0.5 PSP Ekranından Bilgisayarı Yönetin
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli98

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,019
20,701
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Uygulama ile psp ekranında bilgisayar ekranını görebilir ve psp tuşlarından bilgisayarda işlem yapabilirsiniz aynı zamanda bilgisayar klavyesini ve mause kullanabilirsiniz

:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Windows 7 Video

Wista Video

XP Video

Kurulum ve Kullanım
PSP ile PC arasında USB bağlantısı kurun linkten dosyayı indirin rar'dan çıkartıp setup dosyasını çalıştırın dos ekranı yükleme esnasında driverler ve gerekli çekirdekler pc'ye yüklendikten sonra karşınıza gelen menüden aşağıdaki resimde işaretli olan sekmeye tıklayıp devam edin psp'ye gerekli EBOOT dosyası atıldıktan sonra Run sekmesindeki işareti kaldırmadan finish sekmesine tıklayın

PSP GAME menüsü altından programı çalıştırın karşınıza aşağıdaki resimde bulunan menü gelecektir,buradan ister USB yolu ile isterseniz WiFi ile bağlantı kurabilirsiniz :X: tuşu USB :yuv: tuşu WiFi bağlantısı yapar

Saat'in yanında çıkan program ikonuna sağ tıklayıp control sekmesine gelip resimde görüldüğü gibi ayarı yapınız

Dilerseniz programın ayarlarından görüntüyü psp ekranına göre ayarlayabilir yada daha farklı ayarlar yapabilirsiniz psp ekranına tam uygun ayar için aşağıdaki resimde görülen ayarı yapınız

sonayorkun

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
242
0
0
Siteye Git
bu konuyu bugün sabah pspgende okudum indirdim herşey mükemmel sorunsuz bi program çok hoşuma gitti hatta re4 nba2k9 bile oynadm ama tek sorunum şu vista sp1 kullanıyorum programdan display device>use sideshow device a tıklayınca pspde sideshow driver not loading yazıyor sorun nedir anlayamadım yardım edersen çok sevinirm tuna abi :)

edit: bir 2. sorum daha var soundu enable yapmama ragmen bitürlü ses gelmiyor pspden ne yapmam gerekiyor?

mazide

Erişim Engelli
Tem 29, 2008
159
0
0
Siteye Git
bu konuyu bugün sabah pspgende okudum indirdim herşey mükemmel sorunsuz bi program çok hoşuma gitti hatta re4 nba2k9 bile oynadm ama tek sorunum şu vista sp1 kullanıyorum programdan display device>use sideshow device a tıklayınca pspde sideshow driver not loading yazıyor sorun nedir anlayamadım yardım edersen çok sevinirm tuna abi :)

edit: bir 2. sorum daha var soundu enable yapmama ragmen bitürlü ses gelmiyor pspden ne yapmam gerekiyor?
Ses Sorunu yaşayan arkadaşlar aşşağıdaki videoyu izlesinler. Düzelecektir :

pofpor

Arsenal
Moderatör
Eki 7, 2008
727
2
18
38
Siteye Git
bu program fat psp'lerde de çalışır mı? Çünkü ben fat PSP ile denedim ve görüntü gelmedi.

sonayorkun

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
242
0
0
Siteye Git
fatlerde de olması lazım eğer işletim sistemin xp ise sorun çıkabilir çünkü ben xpde de vistadada denedim vistada sorunsuz çalıştı ama xpde bi türlü görüntü gelmiyor

david15

Erişim Engelli
Kas 26, 2008
89
0
0
22
eline sağlık tuna abi gta uv bie oynarız süpersin eline emeğine terine sağlık

Dikk@t

Erişim Engelli
Tem 11, 2009
83
0
0
Arkdaşlar ben kullanıyorum ve gerçekten eğlenceli bir program başkaları bilgisayardayken wifi den girip ekranını izliyorum mouseye müdahale ediyorum ve onu deli ediyorum gerçekten zevkli bir program:D

RmXSTaR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2009
76
0
0
25
Siteye Git
Klavyesini kullanmak zor. yada alışamadım. Bazen yazmıyor tuşlara bastığımda. Başlattan bişey seçerken başlat kayıpoluyo. bugların giderilmesi lazm :/ Ama fenada değil program.