PSPKVM 0.3.0

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konsol Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSPKVM 0.3.0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,117 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konsol Emulatör
Konu Başlığı PSPKVM 0.3.0
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kadir psp go

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
41,838
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Psp'nizde java oyunlarını full speed ve sesli olarak oynayabilirsiniz

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Fat Psp
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Slim Psp
Kod:
Dosya şifreleri:

dogan_dfy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2008
46
0
6
37
Ynt: PSPKVM 0.3.0 Son Sürüm

bu gerçekten süper oldu daha önce indirdiğim java prosunda sesler yoktu elbetteki mctunaa :)

HagenTr

Bankai!!!
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2009
239
1
18
36
Geçenlerde mmorpg bir java telefon oyununu oynamamda bana çok yardımcı oldu program teşekkürler

kadir psp go

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 16, 2012
80
0
6
24
her türlü oyunu çalışırmı çünkü ben psp mi kaybettim en azından emulatörden oynayarak özlemimi geçirim