PSP'ye DLC yükleme?

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Donanım kategorisinde LordCha tarafından oluşturulan PSP'ye DLC yükleme? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,405 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Donanım
Konu Başlığı PSP'ye DLC yükleme?
Konbuyu başlatan LordCha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan LordCha

LordCha

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 25, 2010
55
1
8
32
Uzun bir zamandır psp kullanıyorum ama DLC atmayı bilmiyorum. En son aldığım DLC dosyasından ULJS00377 diye bir klasörün içinden dosyalar çıktı. Bu klasörü PSP/GAME in içine atacağımızı biliyorum ve böylece oyunun altında indirilmiş veri diye ayrıca çıkıyor(tıklandığında açılmıyor). Oyuna girdiğimde ise hiç bir şey farklı değil. DLC yi nasıl yükleyebilirim?
5.50 Gen D kullanıyorum.

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
683
241
63
resim atabilirmisin pcden o dlcnin dosyasını bide senin oyunun dosyasını içini falan görmem lazım yardımcı olmak için

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
Uzun bir zamandır psp kullanıyorum ama DLC atmayı bilmiyorum. En son aldığım DLC dosyasından ULJS00377 diye bir klasörün içinden dosyalar çıktı. Bu klasörü PSP/GAME in içine atacağımızı biliyorum ve böylece oyunun altında indirilmiş veri diye ayrıca çıkıyor(tıklandığında açılmıyor). Oyuna girdiğimde ise hiç bir şey farklı değil. DLC yi nasıl yükleyebilirim?
5.50 Gen D kullanıyorum.

Merhabalar, öncelikle DLC yüklemek için NODRM motoruna ihtiyacınız var. Bunun için 6.60 PRO-CFW kurulumu yapın ardından DLC klasörünü "ULJS00377" > PSP/GAME dizini içine atın Ana menüde (XMB) üzerindeyken SELECT tuşuna basın ve PRO VSH Menu üzerinden Recovery Menuye girip Advanced kısmından NoDRM Engine seçeneğini Enabled yapın.

Back diyerek XMB üzerine geri dönün cihazı yeniden başlatın ve oyunu açın DLC hazır olacak.

Dipnot: 5.50 GEN-D NoDRM Engine'e sahip olabilir Recovery Menu'den kontrol edin NoDRM Engine seçeneği varsa, PRO CFW kurmanıza gerek yok.

Son düzenleme:

LordCha

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 25, 2010
55
1
8
32
DLC dosyasının içi;
-
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Oyunda cso dosyası.

versyonum 5.50 Gen-D3. Bu versyona NoDRM Engine yükleyebilir miyim? Versyonu değiştirince oyun kayıt dosyaları çalışmıyor çünkü. O yüzden yıllardan beri bu versyonu iso tools kullanarak kullanıyorum oyunlarda(bazı oyunlarda fayda etmiyor ama olsun)
NoDRM Engine, benimkinde yok malesef.

Psp'yi açarken R tuşuna basılı tuttutuğumda recovery menü geldi ama orada NoDRM Engine yoktu.
NoDRM Engine için indirip rardan çıkan nploader.prx dosyasını seplugins/nploader.prx olarak içine atmıştım ama bir şey değişmedi.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme: