PSP'yi Pandora Pili Olmadan Unbrickleme ?

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde PSPGAME tarafından oluşturulan PSP'yi Pandora Pili Olmadan Unbrickleme ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı PSP'yi Pandora Pili Olmadan Unbrickleme ?
Konbuyu başlatan PSPGAME
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BaiT

PSPGAME

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 29, 2010
249
1
18
Merhaba arkadaşlar.Daha önceden PSP'yi usb ile bilgisayara bağlayamama sorunum vardı.Bu sorunuma birkaç arkadaş "flash1'i formatla" diye yanıtladı.Ben de yaptım ve daha sonra usb bağlantısı çalışmaya başladı ancak formatladıktan sonra oyunları oynayamadım.Hako hocamın Custom Firmware konusundan 5.50 Gen-D (Full)'ü tekrar kurayım dedim (evet firmware'm buydu).Kurarken %98 de takıldı, ekran hareket etmemeye başladı, saat durdu.Ben de "geçer herhalde" dedim ve yaklaşık 25 dakika bekledim ama bitecek gibi değildi.Kapatamıyordum o yüzden pili çıkardım ve pat , PSP açılmamaya başladı.Full brick olmuştu sanırım.Öncelikle yazımı buraya kadar okuyanlara cidden çok teşekkür ediyorum.Aksaray adlı şehirde oturduğum için ve ebeveynlerim benle ilgilenmediği için pandora pilini ne bulabiliyorum ne de sipariş edebiliyorum.Şimdi , arkadaşımın da kırılmış bir PSP'si var.Onun pilini nasıl Pandora Pili yaparım ve bunun bir riski olur mu? Pili pandora yaptıktan sonra eski haline döndürebilir miyim?

Ya da PSP'yi pandora pili kullanmadan açmamın bir yolu var mıdır?

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

BaiT

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 19, 2019
1
0
1
Yeni gördüm bugün deneyeceğim inşallah çalışır şimdiden teşekkür ediyorum konu yazarına iyi akşamlar