PSVITA PSVita 3.70 Kırıldı Trintiy Exploit

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSVita 3.70 Kırıldı Trintiy Exploit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,014 kez görüntülenmiş, 144 yorum ve 79 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı PSVita 3.70 Kırıldı Trintiy Exploit
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lewent201986

alexmcrae

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 13, 2010
19
5
3
İZMİR
Siteye Git
Bir sorum olacak. işlemleri yaptım. cihaza trinity yükledim. vita shell de tamam. burdan sonra 3.60' a downgrade etmem gerekiyor mu ? 3.70 ile yardırmaya devam mı ? çünkü exploid i yapan arkadaş git hesabında 3.60' ın PUP PBP gibi dosyalarının linklerini de vermiş.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

fark ettim ki 3.60 ya da 3.65 yapmamız lazım(mış) malum kalıcı kırma değil 3.70' deki işlem. her kapat açta, yeniden henkaku yüklemek lazım.

Son düzenleme:

Manofthestyle

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 22, 2019
1
1
1

PSVita'nın korkulu rüyası TheFlow PSVita 3.70 son firmware versiounuda kırmayı başardı

Daha önce kırdığını belirten geliştirici 06-05-2019 tarihinde de gerekli Exploit dosyasını paylaşıma sundu

Aşağıdaki bağlantıdan Exploit dosyasına ulaşabilirsiniz

PSVita 3.69 ve 3.70 Versionları biz kırıyoruz, kırma işlemini kendiniz yapamaz iseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz
DOWNLOAD
[Gizli içerik]
İnsallah becerebiliriz

foxhoundx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2009
67
11
8

PSVita'nın korkulu rüyası TheFlow PSVita 3.70 son firmware versiounuda kırmayı başardı

Daha önce kırdığını belirten geliştirici 06-05-2019 tarihinde de gerekli Exploit dosyasını paylaşıma sundu

PSVita 3.69 ve 3.70 Versionları biz kırıyoruz, kırma işlemini kendiniz yapamaz iseniz hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz
DOWNLOAD
[Gizli içerik]
Teşekkürler.

madaraqwe

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 3, 2019
4
0
1

DOWNLOAD
[Gizli içerik]
good good good