PSVITA PSVITA 3.72 Kırıldı H-encore 2

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSVITA 3.72 Kırıldı H-encore 2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı PSVITA 3.72 Kırıldı H-encore 2
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Erondill

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,019
20,701
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

PSVITA 3.71 firmwarenin kırılmasının hemen ardından SONY 3.72 firmware güncellemesini yayımladı fakat bu güncellemede vita konsolunun hack işleminden korumaya yeterli olmadı ve H-encore 2 ile 3.72 firmware de kırıldı

Aşağıdaki bağlantıdan H-encore 2 uygulamasını indirebilirsiniz

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Aşağıdaki anlatım ile de kırma işlemini yapabilirsiniz

Batuhan Emre

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 15, 2019
7
0
1
Benim ps vitam 3.71 şu an kırabiliyorum 3.72 ye geçeyimmi ??
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Haksızlık ben 3.71 in kırılmasını 1 ay bekledim şimdi 3.72 yükleyen bi günde kırıyo.

Son düzenleme:

DepresifKedi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 25, 2009
7
0
1
İyi günler. 3.67 sürümlü bir vita'ya sahibim 3.72 yükseltmemi tavsiye eder misiniz? Avantajı ya da dezavantajı ne olur?

Erondill

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 1, 2019
3
0
1
Tüm adımları yaptım ancak ps vita da h-encore programını açınca şöyle bir hata alıyorum: 'Bu uygulamayı içeren bir ps vita kartı takın' dolayısı ile programı yükleyemiyorum. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada ps vitanın sürümü 3.71 ve videodaki tüm adımları başarılı şekilde gerçekleştirdim. h-encore yi ps vitaya attım ancak programı açınca o hatayı alıyorum...

Son düzenleme: