MCTUNA PSVİTA PSVita Kırma ve Oyun Yükleme Yapıyoruz

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,716
19,769
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Merhaba değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz

SONY'nin son çıkartmış olduğu el konsolu PSVita nihayet yazılım olarak kırıldı ve oyun yüklemesi başladı

Sizlerde PSVita sahibi iseniz ve PSVitanıza internetten oyun indirip yüklemek veya yükletmek isterseniz lütfen bana ulaşın

PSVitanıza atacağım yazılım sayesinde internetten veya mcps4.com sitemizden indirdiğiniz oyunları PSVitanızda oynayabilirsiniz

PSVitanızın yazılımsal olarak kırılabilmesi için sistem versiyonu en fazla 3.60 olması gerekmektedir, eğer PSVitanızın yazılımı 3.60'dan düşük ise ben PSvitanıza gerekli olan sistem yazılımı 3.60 versionu yüklemekteyim, siz sakın düşük versiyonlu PSVitanızı internet üzerinden güncellemeyin, internet üzerinden yapacağınız güncellemeler SONY'nin son PSVita versionu olan 3.61 güncellemesini yükleyecektir ve 3.61 versiona yazılım atılması şuan için mümkün değildir

İletişim bilgilerim aşağıdaki gibidir, PSVitanıza yazılım atıp internet üzerinden oyun indirip oyunları ücretsiz oynamak isterseniz lütfen bana ulaşın, saygılarımla

GÜNCELLEME
YENİ BİR EKLENTİ SAYESİNDE PSViTA'NIZA KURACAĞIMIZ SİSTEM İLE HEM PSViTA OYUNLARINI HEMDE PSP OYUNLARINI OYNAYABİLİRSİNİZ

İletişim : Perpa Ticaret Merkezi Kat:13 B Blok Mavi Avlu No:2391 Okmeydanı / İstanbul

TELEFON : 0553-618-70-70

Son düzenleme:

hamzazade

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2015
3
0
1
hayırlı günler ps vıta 3.69 ne zaman kırılabilecek veya versiyon düşürme işlemi yapılabilirmi??