PSVITA PSVita Oyunlar Çok Yavaş Kuruluyor

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Teknik Destek kategorisinde apolli tarafından oluşturulan PSVita Oyunlar Çok Yavaş Kuruluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 888 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Teknik Destek
Konu Başlığı PSVita Oyunlar Çok Yavaş Kuruluyor
Konbuyu başlatan apolli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan apolli

apolli

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2008
28
1
3
34
benim psp vita oyunları geç kuruyor düşük boyutlu oyunlar 100 ile 200 mgbayt arası oyunlar erken kuruluyor ama diğer boyutlar çok geç geçen 1.5 gb oyunu 5 saat geçmesine rağmen kurmadı
yer sorunu yok bellekte 8gb yer olmasına rağmen geç kuruyor yanılmıyorsam vita marketi kurduktan sonra böyle oldu

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,890
26,215
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
benim psp vita oyunları geç kuruyor düşük boyutlu oyunlar 100 ile 200 mgbayt arası oyunlar erken kuruluyor ama diğer boyutlar çok geç geçen 1.5 gb oyunu 5 saat geçmesine rağmen kurmadı
yer sorunu yok bellekte 8gb yer olmasına rağmen geç kuruyor yanılmıyorsam vita marketi kurduktan sonra böyle oldu
VitaShell ile maalesef oyun kurma hızı düşüktür

apolli

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2008
28
1
3
34
NE YAPMAM GEREKİYOR
HANGİ PROGRAMI KURMALIYIM

mamilim90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 22, 2008
259
5
18
pkgj yükleyin çok hızlı önceden bende vpk olarak indiriyordum dediniz gibi çok uzun sürüyordu pkgj yükleyin çok basit ve hızlı

apolli

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2008
28
1
3
34
pkgj yükleyin çok hızlı önceden bende vpk olarak indiriyordum dediniz gibi çok uzun sürüyordu pkgj yükleyin çok basit ve hızlı
market indirdim psp oyunlarını indiriyorum oluyor ama psp vita oyunlarında hata veriyor daha doğrusu oyun bulunamadı diye bir uyarı veriyor
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

maidumptool araştır
video izle
oyun kurmak 10 saniye
teşekkür ederim

teşekkür ederim
market indirdim psp oyunlarını indiriyorum oluyor ama psp vita oyunlarında hata veriyor daha doğrusu oyun bulunamadı diye bir uyarı veriyor

teşekkür ederim
maidumptool araştır
video izle
oyun kurmak 10 saniye
teşekkür ederim

MaiDump ile klasör formatındaki oyunları yükleme yapabilirsiniz
teşekkürler

pkgj yükledim psp vita oyunlarını yüklemiyor uygulama bulunamadı diyor
yani indiriyor ama kurmuyor

Son düzenleme: