Switch NSP OYUN Quench NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Quench NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP Oyun İndir
Konu Başlığı Quench NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,950
20,500
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Yayın Yılı: 2019, Ağustos
Tür: Bulmaca
Geliştirici: Axon Interactive
Yayınevi: Axon Interactive
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.0.0

Dil: İngilizce [ENG]
Ses oyunculuk: seslendirilmemiş
Performans doğrulandı: Evet (8.1.0'da, Atmosfer 0.9.2)
Çok oyunculu: hayır
Yaş derecesi: 6+

Tanıtım: Doğanın bir avatarı ol ve tehlikeli bir yolculukla hayvan sürülerini ele geçir. Her nesil, Fil Kabilesi büyük bir hac yapıyor. Ama bu sefer bir şey oldu ...

Fillerin genç lideri olan şamanın diğer kabileleri onlara katılmaya ikna etmesine yardım edin. Sürülerinizi sel, yangın, kuraklık ve dünyaya yayılmış vahşi hayvanlardan koruyun. Onları yönlendirmek ve bu renkli bulmaca oyununda evlerini restore etmek için ortamını yönet! ..

Elder Tree'nin gücüyle hayvanların etrafındaki çevreyi değiştirin: çim ve ağaçlar büyütün, hafif orman yangınları yapın, kum tepelerini hareket ettirin veya yeni nehirler ve göller yaratın.
Ward'larınızı güvenli bir yere dikkatlice yönlendirerek diğer yaratıklarla ve engellerle çarpışmaların üstesinden gelin.
Adam Sakiyama'nın orijinal fırçasının kağıt manzaralarını seviyorum.
Mükemmel resimli sinematografi ve oyun içi diyaloglar sayesinde, nezaket, şefkat ve aklın barışı sağlamak için bölünmeleri nasıl aşabileceğini keşfedin!

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.