Rambo The Videogame PS3-DUPLEX

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde arif02 tarafından oluşturulan Rambo The Videogame PS3-DUPLEX başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,015 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 103 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Rambo The Videogame PS3-DUPLEX
Konbuyu başlatan arif02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roverandom

arif02

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 5, 2008
1,315
4,406
113

Genre : Shooting FPS
Version : EUR
Available On : Play Station 3 (PS3)
Size:1.68 GB
Supplier : DUPLEX
Catalog No : BLES01963

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

liberti
mega-j dowlandır hızlı indir yor

Son düzenleme:

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,040
135
63
Move ile daha rahat oynanır :) Normalde cıkan oyunların hepsini indirirdim ama 2 tb lik harddiskte 190 gb yer kalınca eskisi gibi olmamaya karar verdim indirmiyorum :D Oyun güzele benzese indirirdim ama begenmedim gameplayini oynayan arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
212
0
Güzelim Rambo'yu güzelim konuyu fps yaparak rezil etmişler ya en ağır küfürleri edesim geliyor,3rd person olsaydı kime ne zararı dokunurdu:heart-borken:

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
158
0
oyunu multimenden seçiyorum oyuna giriyor instal başlıyor fakat kurulum yüzde 69tan sonra ilerlemiyor bu sorunla karşılaşan oldumu ?