PS4 Türkçe YAMA RDR2 ve GTA5

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde berbetmus tarafından oluşturulan RDR2 ve GTA5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı RDR2 ve GTA5
Konbuyu başlatan berbetmus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan berbetmus

berbetmus

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2019
20
22
8
arkadaşlar merhabalar ....

GTA5 ve RDR2 için türkçe yama çalışması var mı acaba gta 5 pcde zaten türkçe rdr2 de çevriliyor çok yakın zamanda çıkacak ...

rdr2 nin çalıştırılabildiği sürüm henüz kırılmadı fakat gta5 in sürümü kırıldığı halde yama çıkmadı aynı durum kırılsa bile rdr2 içinde geçerli olacak mı yani pc için çeviri yapılıyor bu çeviri ps4 için port edilemeyecek mi ..

bu konuyla ilgili bağış vs gibi bir kampanya başlatılsa olmaz mı ..

her iki oyunuda türkçe olarak oynamak isteyen çok sayıda oyuncu var bu konunun pas geçilmemesi gerektiğini düşünüyorum

teşekkürler

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
508
4,646
93
arkadaşlar merhabalar ....

GTA5 ve RDR2 için türkçe yama çalışması var mı acaba gta 5 pcde zaten türkçe rdr2 de çevriliyor çok yakın zamanda çıkacak ...

rdr2 nin çalıştırılabildiği sürüm henüz kırılmadı fakat gta5 in sürümü kırıldığı halde yama çıkmadı aynı durum kırılsa bile rdr2 içinde geçerli olacak mı yani pc için çeviri yapılıyor bu çeviri ps4 için port edilemeyecek mi ..

bu konuyla ilgili bağış vs gibi bir kampanya başlatılsa olmaz mı ..

her iki oyunuda türkçe olarak oynamak isteyen çok sayıda oyuncu var bu konunun pas geçilmemesi gerektiğini düşünüyorum

teşekkürler
Kusura bakmayın, donanım haber de ve burada yazdığınız mesaja cevap veremedim, çünkü yamalarla ve videolarla uğraşıyordum. RDR 2 için maalesef net bir şey söyleyemem, çünkü sürümü daha kırılmamış. Ama GTA 5 için araç çıksın, ona bakmaya çalışacağım, merak etmeyin. :)

EDİT: Benim hiç kimseden cd, para, bağış gibi bir beklentim yok. Teklif edenler olmuştu zamanında hepsini geri çevirdim. Ben durumu olmayan insanları düşünüyorum ve bırakana kadar da bu şekilde devam edeceğim. :) İyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:

berbetmus

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2019
20
22
8
peki hocam ilginiz için teşekkür ederim ...
benim destek bağış vb dememin nedeni hani olurya bu oyunların port işlemleri sadece belirli ve ücretli bi proğramla yapılıyordur o ücretli proğram olmadan yapılamıyordur vs gibi bir neden varsa diye söyledim ....

çünkü bildiğiniz üzere gta5 çoktandır bekliyor ...aynısı kırıldığı zaman rdr2 iiçinde geçerli olacaksa bu problemi sizin gibi bu işi bilen üstadların şimdiden çözüme kavuşturmasını istiyoruz...

teşekkürler

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
508
4,646
93
peki hocam ilginiz için teşekkür ederim ...
benim destek bağış vb dememin nedeni hani olurya bu oyunların port işlemleri sadece belirli ve ücretli bi proğramla yapılıyordur o ücretli proğram olmadan yapılamıyordur vs gibi bir neden varsa diye söyledim ....

çünkü bildiğiniz üzere gta5 çoktandır bekliyor ...aynısı kırıldığı zaman rdr2 iiçinde geçerli olacaksa bu problemi sizin gibi bu işi bilen üstadların şimdiden çözüme kavuşturmasını istiyoruz...

teşekkürler
Desteğiniz için çok teşekkür ederim :) İyi insanlar var çok şükür, dil dosyalarını açan araçlar konusunda yardım da ediyorlar. GTA 5 portunu yapmak zor değil, ama sıkıntı var. Yani, paketleme konusunda sıkıntı var. Mesela Titanfall 2, onu da bitirdim, ama paketleme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Çözünce onu da paylaşacağım. GTA 5 için de birkaç kişi ile iletişime geçeceğim.

GTA 5 konusunda sizi bilgilendireceğim, merak etmeyin :) İyi forumlar diliyorum.

berbetmus

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2019
20
22
8
tamamdır hocam çok teşekkürler 👍 inanın çok bekleyen var şu yama bi çıkarsa süper olacak 👍

ellerinize sağlık iyi forumlar 🙂

vedat parlak

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2019
59
40
18
s
Kusura bakmayın, donanım haber de ve burada yazdığınız mesaja cevap veremedim, çünkü yamalarla ve videolarla uğraşıyordum. RDR 2 için maalesef net bir şey söyleyemem, çünkü sürümü daha kırılmamış. Ama GTA 5 için araç çıksın, ona bakmaya çalışacağım, merak etmeyin. :)

EDİT: Benim hiç kimseden cd, para, bağış gibi bir beklentim yok. Teklif edenler olmuştu zamanında hepsini geri çevirdim. Ben durumu olmayan insanları düşünüyorum ve bırakana kadar da bu şekilde devam edeceğim. :) İyi forumlar diliyorum.
sen gerçekten adamın dibisin