[Rehber] Oyunlar,Programlar ve Diğer Sorunlarınız ıçin Lütfen Burayı Okuyunuz..

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Rehberler\/Yeni Başlayanlar kategorisinde chuck_schuldiner tarafından oluşturulan [Rehber] Oyunlar,Programlar ve Diğer Sorunlarınız ıçin Lütfen Burayı Okuyunuz.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,645 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Rehberler\/Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı [Rehber] Oyunlar,Programlar ve Diğer Sorunlarınız ıçin Lütfen Burayı Okuyunuz..
Konbuyu başlatan chuck_schuldiner
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan benmali

usonay

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 26, 2009
128
0
16
Sağol chuck araştırıyoruz ama bazen gözümüzden kaçıyor yeni üye değiliz ;)

blackeaglevrl

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 30, 2010
2
0
0
46
Meraba arkadaşlar oyun nasıl yükleyebilirim psp ye oyunlar part 1 part 2 diye linkleri var bunları indirip birleştirecekmiyiz bir oyun için yardımcı olursanız sevinirim

Jeff_Matt_Hardy

Erişim Engelli
May 21, 2010
410
1
0
Diyelim Oyun indiridniz 2 part lık onları birleştireceksiniz bazı dosyalar vardır. Rar ile bölünmüştür. Bazı dosyalar ise 7zip ile bölünmüştür eğer. orda 001 002 yazıyorsa 7ziplidir cıkarmak için 7zip i kurmanız lazımdır. Birde Tek link olarak .exe vardır onu 7z le cıkartılır yani birleştireceksiniz indirdiğiniz dosya rar lı mıdır. vede Oyunu Ms ana dizindeki ISO klasörüne atacaksınız. Eğer hiç bir şey yok ise eğer psp niz kırık ise MS ye format attınız. Nasıl atacam derseniz Setting den system setting e girin biraz inin orda format memory stick var onja tıklayın yes diyin sonra klasörler gözükecektir. Vede Oyunu görmesi için psp nin psp niz kırık olması lazım Orn: 5.03 GEN-C veya tam kırılmış ana kart a 5.00 M33-6 örn bu mesela

benmali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2010
4
0
0
53
Video kapanıyor ...

Merhaba arkadaşlar. Her gün işe uzun bir yolculuğum var. Ben de bu yolu video izleyerek ya da e-kitap okuyarak geçiriyordum. Benim kuzende psp yi gördüm , denedim. Ekran çözünürlüğü ve özellikle büyük oluşu harika. Artık benim de bir psp' im var :) Formda ki paylaşımlarınız çok yararlı. Teşekkür ederim. Fakat bir sorunum var... Başka bir başlık altında açıklama yapılmış da ben görmemişsem, şimdiden özür dilerim. Film izlerken yaklaşık 45 dk' lık bir süre sonunda kendiliğinden kapanıyor. "video connot be" gibi bir hata mesajı veriyor. Bir kaç film indirip test ettim ama malesef sonuç aynı oldu. Hatta kendim film converter edip tekrar denedim yine olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hepinize teşekkürler...

benmali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2010
4
0
0
53
yukarıda da yazdığım gibi film izleyebiliyorum. Fakat sorun, filmin hemen hemen yarısından sonra kapanmasıydı . Yinede yanıtınız için teşekkür ederim .

Bump: Bu kapanma problemi hakkında yardım edebilecek kimse yok mudur arkadaşilar ?