PSVITA [REHBER] SD2Vita Kurulum PSVita

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Custom Firmware ( Hack ) kategorisinde hazretidentist tarafından oluşturulan [REHBER] SD2Vita Kurulum PSVita başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24,066 kez görüntülenmiş, 297 yorum ve 151 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Custom Firmware ( Hack )
Konu Başlığı [REHBER] SD2Vita Kurulum PSVita
Konbuyu başlatan hazretidentist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vitalova

samet85bg

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 29, 2011
15
4
3
Arkadaşlar bildiğiniz üzere PSVita için SD kart Adaptörü çıktı.256 GB' kadar istediğiniz sd kartı PSVita'a göre hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Şimdi benim gibi orjinal vita kartı olmayanlar için bir rehber hazırlama istediği duydum.Çünkü internette bu konuda pek ingilizce rehber bile yok genelde ispanyolca ve anlatım eksikliği çok.Ayrıca ilk Vitayı aldığımda PSN hesabı girili olduğu için remote play'de kullanamıyordum.Bu yüzden Vitayı sıfırlamıştım ancak geri hiçbirşeyi yükleyememiştim :) Uzun uğraşlar sonucunda ancak yapabildim.

SD2Vita Adaptörünü nereden alabiliriz?

MCTUNA SATIŞI
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Gizli içerik]

Kuruluma Başlayalım !

İhtiyacımız olan şeyler;

[Gizli içerik][Gizli içerik]

1-Hafıza kartını kart okuyucu ile birlikte bilgisayara takalım.
2-İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki Win32DiskImager uygulamasını bilgisayara yükleyip,çalıştıralım.

3-Image File kısmından zz.Blank.img dosyasını seçin.

Device kısmından hafıza kartının işaretlendiğinden emin olun.

Write kısmına basarak işlemi tamamlayın.

4-İşlem bittikten sonra hafıza kartınızı exFAT formatında herşeyi ''default'' yaparak biçimlendirin.

5-İşlem bittkten sonra hafıza kartınızı SD2Vita adaptörü ile birlikte PSVita'a yerleştirin.

6-PSVita'dan WEB Tarayıcısını açıp önce

adresine gidip yüklemeyi yapalım.

7-Daha sonra işlem bitince

kısmından SD2Vita'kısmını seçip exploti kuralım.Install seçeneği geldiğinde uygulamayı yükleyelim.

İşlem bittkten sonra VitaShell,Adrealine ve ensö yüklü olarak gelecektir.Oradan ensö'yü yükleyelim.

Hafıza kartınız tanımlanmış olucaktır.

tesekurler

gokmendevilram

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 15, 2018
72
9
8
Arkadaşlar bildiğiniz üzere PSVita için SD kart Adaptörü çıktı.256 GB' kadar istediğiniz sd kartı PSVita'a göre hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Şimdi benim gibi orjinal vita kartı olmayanlar için bir rehber hazırlama istediği duydum.Çünkü internette bu konuda pek ingilizce rehber bile yok genelde ispanyolca ve anlatım eksikliği çok.Ayrıca ilk Vitayı aldığımda PSN hesabı girili olduğu için remote play'de kullanamıyordum.Bu yüzden Vitayı sıfırlamıştım ancak geri hiçbirşeyi yükleyememiştim :) Uzun uğraşlar sonucunda ancak yapabildim.

SD2Vita Adaptörünü nereden alabiliriz?

MCTUNA SATIŞI

[Gizli içerik]

Kuruluma Başlayalım !

İhtiyacımız olan şeyler;

1-Hafıza kartını kart okuyucu ile birlikte bilgisayara takalım.
2-İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki Win32DiskImager uygulamasını bilgisayara yükleyip,çalıştıralım.

3-Image File kısmından zz.Blank.img dosyasını seçin.

Device kısmından hafıza kartının işaretlendiğinden emin olun.

Write kısmına basarak işlemi tamamlayın.

4-İşlem bittikten sonra hafıza kartınızı exFAT formatında herşeyi ''default'' yaparak biçimlendirin.

5-İşlem bittkten sonra hafıza kartınızı SD2Vita adaptörü ile birlikte PSVita'a yerleştirin.

6-PSVita'dan WEB Tarayıcısını açıp önce

adresine gidip yüklemeyi yapalım.

7-Daha sonra işlem bitince

kısmından SD2Vita'kısmını seçip exploti kuralım.Install seçeneği geldiğinde uygulamayı yükleyelim.

İşlem bittkten sonra VitaShell,Adrealine ve ensö yüklü olarak gelecektir.Oradan ensö'yü yükleyelim.

Hafıza kartınız tanımlanmış olucaktır.

teşekkürler