Switch Destek Reinx 2.4 8.0.1 de stabil çalışıyor mu?

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Destek kategorisinde ecel81 tarafından oluşturulan Reinx 2.4 8.0.1 de stabil çalışıyor mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Destek
Konu Başlığı Reinx 2.4 8.0.1 de stabil çalışıyor mu?
Konbuyu başlatan ecel81
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emrah1925

ecel81

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2010
244
14
18
Arkadaşlar 7.0.1 deyim reinx 2.3 cfw kullanıyorum su an stabil fakat oyunların update ini ypaınca yüskek sürüm istiyor bu nedenle 8.0.1 sürüme geçmeyi düşünüyorum. Reinx 2.4 8.0.1 de stabil olarak çalışıyor mu?
Not: Reinx 2.4 70.1 de stabil çalışmıyor.

Emrah1925

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2011
98
60
18
İzmir
Arkadaşlar 7.0.1 deyim reinx 2.3 cfw kullanıyorum su an stabil fakat oyunların update ini ypaınca yüskek sürüm istiyor bu nedenle 8.0.1 sürüme geçmeyi düşünüyorum. Reinx 2.4 8.0.1 de stabil olarak çalışıyor mu?
Not: Reinx 2.4 70.1 de stabil çalışmıyor.
Merhabalar kardeşim. ReiNX için yorum yapamıyorum sana fakat Atmosphere 0.9.2 şu anda Switch versiyonu 8.0.1'de gayet stabil ve sorunsuz çalışıyor. eğer illa ki ReiNX kullanmaya devam edeceksen yorum yapamıyorum ama Atmosphere'e geçersen sorunsuz şekilde kullanıyor olacaksın ;)

ecel81

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2010
244
14
18
atmosphere hiç denemedim yabancı geliyor açıkcası. Tinfoil 1.0 ı kullanabiliyormuyuz atmosphere de acaba? tinfoil 1.0 da hiç sorun yaşamadan usb üzerinden tüm oyunları kurabiliyorum çünkü.

Emrah1925

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2011
98
60
18
İzmir
işte o kısım için de Goldleaf 0.5 ve Goldtree(Bilgisayar için olan) programla sorunsuz şekilde usb'den oyun kurabiliyorum. tüm yabancı forumlarda hafıza kartının exfat değil de fat32 olduğu zaman daha stabil çalıştığı yazıyor, bu nedenle ben de hafıza kartımı (200 GB'lık) fat 32'ye çevirerek kullanmaya başladım bundan 3-4 ay kadar önce, şu an içerisinde zelda, mk11, fifa19, wolfenstein young blood tarzı 4'gb'dan büyük tüm oyunları goldleaf&goldtree ile kurdum. tinfoil çalışır dersem yanlış bilgi vermiş olurum kardeşim. ama Switch v8.0 ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam ReiNX 2.2 ile kullanmıştım deneme amaçlı, neredeyse hiç bir fark göremedim, sadece açılıştaki anime kız resmi çıkıyorken atmosphere'de kendi logosu çıkıyor. Bazen tabuları yıkıp yabancı gelse de denemek lazım, arada işe yarıyor ;)

Lithium

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2019
75
0
6
işte o kısım için de Goldleaf 0.5 ve Goldtree(Bilgisayar için olan) programla sorunsuz şekilde usb'den oyun kurabiliyorum. tüm yabancı forumlarda hafıza kartının exfat değil de fat32 olduğu zaman daha stabil çalıştığı yazıyor, bu nedenle ben de hafıza kartımı (200 GB'lık) fat 32'ye çevirerek kullanmaya başladım bundan 3-4 ay kadar önce, şu an içerisinde zelda, mk11, fifa19, wolfenstein young blood tarzı 4'gb'dan büyük tüm oyunları goldleaf&goldtree ile kurdum. tinfoil çalışır dersem yanlış bilgi vermiş olurum kardeşim. ama Switch v8.0 ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam ReiNX 2.2 ile kullanmıştım deneme amaçlı, neredeyse hiç bir fark göremedim, sadece açılıştaki anime kız resmi çıkıyorken atmosphere'de kendi logosu çıkıyor. Bazen tabuları yıkıp yabancı gelse de denemek lazım, arada işe yarıyor ;)
Ben goldtree'yi kullanıp pc üzerinden oyun yüklemek istediğimde çoğu oyunda invalid usb.... hatası veriyor. Acaba benim sd kart exfat ondan mı oluyor? fat32 4gb üstünde almıyor diye biliyorum ona nasıl yükleniyor ki? Bir de tinfoil üzerinden de pc ye bağlanıp kurma olayı nasıl oluyor?

ecel81

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2010
244
14
18
Ben goldtree'yi kullanıp pc üzerinden oyun yüklemek istediğimde çoğu oyunda invalid usb.... hatası veriyor. Acaba benim sd kart exfat ondan mı oluyor? fat32 4gb üstünde almıyor diye biliyorum ona nasıl yükleniyor ki? Bir de tinfoil üzerinden de pc ye bağlanıp kurma olayı nasıl oluyor?
Tinfoil in 1.0 sürümünü sorunsuz kullanıyorum. Rehberi forumda mevcut. Tinfoili açıp usb baglantı kurmayı seçip pc den nsp loaderi çalıştırıyorsunuz. Hepsi bu.

Emrah1925

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2011
98
60
18
İzmir
Kardeşim Zadig Programı ile Nintendo Switch Driverini Bir kereye mahsus yüklemen gerekiyor. eğer yüklediysen tekrar yeniden indirip kurmanı tavsiye ederim. Driver'i yükledikten sonra @ecel81 kardeşimizin de dediği gibi ister Tinfoil'in 1.0 sürümü ya da goldleaf'ın yeni sürümleriyle kurulumu sorunsuz yapabilirsin.

Exfat konusunda yukarıda da yazdığım gibi 3-4 aylık bir süredir fat32'deyim, bir çok HB Uygulama fat32'yi öneriyor daha kararlı olması açısından, Zadig'i denedikten sonra eğer kurulum yapmayı başarırsan fat32'yi öneririm ;)