RemoteJoy Lite 0.19 God of War Destekli [Pc Monitöründe Psp Oyunlarını Oynayın]

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan RemoteJoy Lite 0.19 God of War Destekli [Pc Monitöründe Psp Oyunlarını Oynayın] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35,939 kez görüntülenmiş, 247 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı RemoteJoy Lite 0.19 God of War Destekli [Pc Monitöründe Psp Oyunlarını Oynayın]
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R4Z13L

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,019
20,701
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Bu rehber ile bilgisayarınızın monitöründe psp oyunları psx oyunları ve psp homebrew oyunlarını oynayabilirsiniz

Lütfen önce videoyu izleyiniz

0.18
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

0.15
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

0.12

Kurulum ve Kullanım
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın Remote joy lite ve Psp Driver klasörleri pc'de kalsın,seplugins klasörünü ms ana dizine atın ve recovery menü/plugins sekmesinden bütün RemoteJoyLite.prx'leri enable yapın pc'den RemoteJoyLite programını çalıştırın usb bağlantısını kurun pc psp'yi yeni donanım olarak bulacak ve driver isteyecek sizde vermiş olduğum driveri tanıtıp PSP Type B yükleyin işlem tamamdır,pluginsler enable olduğu sürece psp ile pc usb bağlantısını kurarsanız pc psp'nizi Type B olarak görür yani psp içeriğini göremezsiniz onun için bütün pluginsleri disable yapmanız gerekmektedir

Oyunu Pc Klavyesinden Oynamak İçin
Esc tuşuna basın karşınıza resimdeki menü gelecek ayarlarınızı yapın tekrar Esc tuşuna basıp menüyü kapatın oyuna başlayın yada ekrana mause ile sağ tıklayın

By

Programda Kullanılan Klavye Tuşları
Alt+Enter Full Ekran Yapar
F1 Oyunun FPS Hızını Gösterir
F11 Resim Çeker
F12 Vidoe Kaydı Yapar

Yenilikler 0.16
Yeni sürümde fat psp desteği eklenmiştir (5.0 M33-3) görüntü kalitesi bir hayli arttırılmış 22 inc monitörde full ekran yaptığım zaman component ve composite kablolardan aldığım görüntüden çok daha iyi bir görüntü aldım daha düşük çözünürlükteki monitörler çok daha iyi görüntü alabilirsiniz

:download:

Dosya Şifresi:

sendomi

Jtagged 360 Jasper Owner
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
269
0
16
42
oooo süper olacak desene:)eline sağlık kardeşim

sendomi

Jtagged 360 Jasper Owner
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
269
0
16
42
sağol tuna güzel oldu bu görüntü aktarılırken bozulma oluyor ama yinede iyi daha ne olsun değilmi tak bilgisayara çatır çatır oyna:)

bu arada vieodaki müzikte bir zamanların baba parçalarında:)

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,259
18
48
35
Ellerine sağlık Mctuna. Yarın deneyeceğim insallah. Başka bir sitedekini açamamıştım.

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,259
18
48
35
4.01 de GOW denedim açılmadı
GTA liberty city açılmadı
cps1 çok çok az bir yavaşlamayla sorunsuz oçıldı
NeoGeo açıldı fakat yavaşlama vardı
Final Burn da açtığınız oyuna göre normal ya da yavaş oluyordu. Mesela Mustafalı dediğimiz oyunu gayet güzel oynadım.
Resimlerde, Video da ve müzikler de dolaştım :) Teşekkür ederim McTuna :)

3.71 de plugins leri enabled yaptım makine hiç açılmadı :)

HyperX7

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 21, 2008
1
0
0
39
ama pspde oyun açmak için usb modedan çıktığımda waiting diyor.