PS4 Türkçe YAMA Resident Evil 2 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Resident Evil 2 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,980 kez görüntülenmiş, 327 yorum ve 160 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Resident Evil 2 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bfirlar

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
569
5,561
93
Sevgili mcpsp üyeleri Resident Evil 2 Remake PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Qnoops'a buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu yama, Qnoops'un bilgisi dahilinde hazırlanmış ve günler süren konuşmalar neticesinde sadece bu yamayı paylaşmamıza izin vermiştir. Bu yamadan bizi mahrum bırakmadığı için Qnoops'a tekrardan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Dosyaları nasıl açtık/kapatabildik, dil dosyalarını nasıl tespit ettik, PS4 yamasını nasıl hazırladık, hangi yöntemleri kullandık, o konulara girmeyeceğiz. Ama bu yamayı çıkarabilmek için çok uğraş verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Türkçe yamanın içine dlc dosyalarını da dahil ettik, yani dlc'leri de türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Oyunu paylaşan dorukhan @dorukhan 'a, Tool için rengareng'e, yardımları için alugi'ye ve patch için ispark'a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.


NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre hazırlanmıştır.


BİLGİLENDİRME

Call of Cthulhu'nun yamasını tamamlamıştık, fakat Qnoops izin verene kadar bu yamayı paylaşmayacağız :)

DMC 5: Çalışmamız olabilir.TÜRKÇE ÇEVİRİ

QNOOPS
(Site Linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


PROGRAMLAMA
ALUIGI
THISROCK
ÇAĞ

TOOL
RENGARENG

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ
THISROCK


5.05 FIX
THISROCK


OYNANIŞ VİDEOSU


nate86 @nate86 arkadaşımız bu oyunun, ayrıca diğer oyunlarında oynanış videolarını çekiyor. Dilerseniz, izleyebilirsiniz.


İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
 
Son düzenleme:

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
569
5,561
93
hocam oyun o kadar güzelki ilk bölümü dayanamayıp oynadım bitirdim youtube kanalıma yüklüyordum onu iptal edip sizin yamayı bekleyeceğim
Dosyaları açma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım, fakat dediğim gibi paketleme çok önemli. Şu an için onu çözmek zor gibime geliyor. Tabii halen araştırma yapıyorum. Mesela, RE 7 de pak maker kullanmıştım, aynı şeyi bu re 2 için de yaptım, deneyip sonucu buradan yazacağım. Ayrıca, bunun için de yakın zamanda PS4 oyununun dosyaları için bir isim listesi yayınlacaktır, merak etmeyin. Dosyaları şimdiden port etmeye yavaştan başladım zaten. :)
 
Üst