PS4 PKG OYUN Resident Evil 3 Remake EUR (v1.00) + (v1.05 UPDATE) + DLCs CUSA-14123 FULL PKGs 21.6 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Resident Evil 3 Remake EUR (v1.00) + (v1.05 UPDATE) + DLCs CUSA-14123 FULL PKGs 21.6 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,344 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 26 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Resident Evil 3 Remake EUR (v1.00) + (v1.05 UPDATE) + DLCs CUSA-14123 FULL PKGs 21.6 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Osman Y

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,889
10,640
113
Resident Evil 3 Remake EUR (v1.00) CUSA-14123 FULL PKG 20.8 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 2.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 943 MB]

JDownlkoader Linki :

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 6.72 + HEN : (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English-Spanish-German-Italian-French-Japanese
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-Spanish-German-Italian-French-Polish-Russian-Portuguese(Br)-Japanese
Çıkış Tarihi/Release Date : 4-2020
Çıkış adı/Release name : Resident.Evil.3.PS4-DUPLEX

Resident Evil 3 Remake EUR (v1.05 UPDATE) CUSA-14123 FULL PKG 258 MB

[Rar : 255 MB]
*** Patch v1.05 ***

- Bug fixes.
- New game modes upon game completion

*** Patch v1.04 ***

- Bug fixes.

*** Patch v1.03 ***

- Bug fixes.

*** Patch v1.02 ***

- Bug fixes.

*** Patch v1.01 ***

- Bug fixes.
Bu güncelleme için yukarıdaki "Resident.Evil.3.PS4-DUPLEX" isimli ana oyun gereklidir.
Firmware : 6.72 + HEN : (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English-Spanish-German-Italian-French-Japanese
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-Spanish-German-Italian-French-Polish-Russian-Portuguese(Br)-Japanese
Çıkış adı/Release name : Resident.Evil.3.v1.05.PATCH.PS4-CUSA14123

Resident Evil 3 Remake EUR DLCs CUSA-14123 FULL PKG 562 MB

[Rar : 563 MB]
[
*** DLC İÇERİĞİ ***

- All In-game Rewards Unlocked
- The Nightmare game mode
- The Inferno game mode
- Models
- Concept art
- The Shop
- Original Costume Set
Thanks to Arczi for the DLC
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-Spanish-German-Italian-French-Polish-Russian-Portuguese(Br)-Japanese​

Son düzenleme:

arifack

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 18, 2019
534
190
43
oyun çalışmıyor oyun açıldıktan sonra bı kaç saniye sonra otomu kapatıyor kulanıcı hatası veriyor

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,889
10,640
113
@arifack
Eğer oyunu buradan indirdiysen Fix dosyasında bir problem olmuş olabilir. fix dosyasını yeniden upload ettim. sadece onu yeniden indir ve v1.00 ana oyunun üstüne kur. temiz kurulum yap.

blackwing

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2008
621
92
28
Bendede aynı şekilde oyunu yükledim 1.03 yamayı yükledim oyuna girdikten sonra oyundan atıyor

blackwing

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2008
621
92
28
Senin upload ları indirmedim hako burdaki başka bir paylaşımdan indirdim eğer oyunu indirip çalıştıran varsa burdan tekrar indiririm

holland

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 12, 2012
172
12
18
Öncelikle emeğine sağlık oyunu indirdim 6.72 hen cihazım hiç bir işlem yapmadım kurdum sorunsuz açıldı donma kasma oyundan atma gibi hiç birşey söz konıusu değil oyun sorunsuz indirin arkadaşlar

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,889
10,640
113
Scene kopya DUPLEX sürümü olan EUR version ile değiştirildi...USA version da çalışıyordu ama bazı arkadaşlar başka yerlerden indirdikleri kopyalar çalışmayınca buraya yazıyorlardı onun için önceki linkleri kaldırdım.