PS4 PKG OYUN Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition CUSA09643

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde dorukhan tarafından oluşturulan Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition CUSA09643 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,354 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 53 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition CUSA09643
Konbuyu başlatan dorukhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hokko

dorukhan

🚀 Faster Than Scene
Yönetici
Forum Admini
Şub 9, 2009
1,942
31,090
113
Tomorrowland/EDC/UMF

Gold Edition already includes the following 4 DLC:
RESIDENT EVIL 7 biohazard
Banned Footage Vol.1
Banned Footage Vol.2
End of Zoe

All allow:

Madhouse difficulty level unlock: Unlocks the insanely difficult Madhouse mode, which normally only becomes available after completing the game.

Shotgun-Set

Supply Box containing Shotgun Shells x 7 and a First Aid Med: Use the Supply Box item to add the contents to your inventory. The box can only be used once.
Instinct Coin: Keep this in your inventory to get a slight knockback rate boost.

Action-Set
Supply Box containing 44 MAG ammo x 4, flame rounds, solid fuel, gunpowder, a herb and a lock pick: Use the Supply Box item to add the contents to your inventory. The box can only be used once.

Chem Fluid-Set
Supply Box containing Psychostimulants x 2, Chem Fluids and a Strong First Aid Med: Use the Supply Box item to add the contents to your inventory. The box can only be used once.
Universal Coin: Keep this in your inventory to get a slight boost to your attack, defense and knockback rate.
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

yhanova

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 6, 2020
1,100
1,070
113
eline sağlık da :) ben 6 ya kadar oynadım sonra bıkratım yiter :)