PS3 EMULATÖR Retro Arch Emo ile PS1 Oyunlarını PKG Formatına Uyarlama Rehberi :

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - PS1 Emulasyon kategorisinde dead_space tarafından oluşturulan Retro Arch Emo ile PS1 Oyunlarını PKG Formatına Uyarlama Rehberi : başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,885 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - PS1 Emulasyon
Konu Başlığı Retro Arch Emo ile PS1 Oyunlarını PKG Formatına Uyarlama Rehberi :
Konbuyu başlatan dead_space
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ps4

dead_space

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2011
645
312
0
36
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Merhaba Değerli Mcps4 Üyeleri ve Misafirleri Yine Güzel Bir Başlık ile Karşınızdayım.doobz Adlı Geliştirici Harika Bir Uygulama yayınladı ve Paylaşıma Sundu.

Geliştirici Yayınladığı Uygulamada Elimizde Bulunan Herhangi Bir Oyuna Ait Dosya Uzantısını PKG Formatına Çevirme Olanağını Biz CFW Kullanıcıları için Geliştirdi ve Paylaşıma Sundu.

Uygulamadan Yararlanmamız için Retro Emülatörünün PS3 müzde Kurulu Olması Gerekiyor.Yada PKG Formatında Kullanmak isteyen Arkadaslar Uygulmadan Elde Ettikleri Yani Dönüştürdükleri Oyunları PKG Formatında PS3 lerinde Kurabilirler.

Uygulamayı Henüz Kullanmış Değilim.Kullandığımda Sizlere Daha Detaylı Bir Bilgi ile Işık Tutacağım Arkadaslar. Arkadaslar Uygulama Artık Tüm Emülatörleri Çalıştırmaktadır.Mame PS2 PS1 PSP ve Tüm Emülatörleri Desteklemektedir. Destek Sağlamaktadır.

KURULUMU :

1 Öncelikle Verdiğim Linkdeki Uygulamayı Bilgisayara İndirelim ve Kuralım Arkadaslar.Sarı Klasör Halindeki Retro Uygulamasını Tıklayalım ve (RetroPS3) Yazan Klasörü Aktive Edelim.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Retro Emülatörünüz Varsa Elinizde Yükü Olan Arkadaslar Mutlaka Verdiğim Linkdeki Uygulamaya Ait Kalsörleri Çevirme İşlemi Bittikden Sonra PS3 nüzdeki Yüklü Olan Retro Arch Emülatörünün Usrdır Sekmesinde Yer Alan Dosyalar içine Kopylayınız.

Retro Arch Emülatörü için Link :

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Not : PSP ve PS2 Oyunlarını Oynamanız için Mutlaka PS2 Classich Emülatörü ve Reacth PSn Uygulaması PS3 nüzde Kurulu ve Yüklü Olmuş Olsun.

Ekrana Aşağıdaki Gibi Bir Pencere Gelecek.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


2 Açılan Pencerede Gördüğünüz Gibi Üst Alanda Yer Alan Emülatör Seçeneklerini Göreceksiniz.Burada Hangi Oyunun Formatını Uyarlamak İstiyorsanız Retro Arch Emülatörüne Ona Ait Olan Sekmeyi Tıklıyorsunuz (Playstation 1) Yazan Alanı Tıklıyoruz ve Hangi Emulatoru Kullancaksan Onu Tıklıyoruz.

3 Çevirmek İstediğimiz İso Formatlı Yada İso Bin Enc Formatlı PS1 Oyunumuzu Seçiyoruz Arkadaslar.

4 Oyunumuzu Seçtik Yani Çevireceğimiz Oyunu Ayarladıkdan Sonra En Altta Yer Alan Sekmeleri İSterseniz Kullanabilirsiniz Bu Alanlarda İcon yada PNG Resimlerinizi ELinizdeki Oyuna Ait Bir Resim Oluşturarak Kullanabilisiniz.Örneğin Sol Köşede Yazan Resimde de Gördüğünüz Alnada İstenilen Resim Yada Kapak Uzantılarını Googlenin Görseller Sekmesinden bulunuz ve İndiriniz.SOnrada Bu Alanda İstediğini Sekmeyi Tıklayarak Çeviriniz.Böylece Çevirdiğiniz Oyuna Aİt Resim de hazırlanmış Olacak.

5 Tüm İşlemleri Yaptıkdan Sonra Oyunu Çevirme İşlemini Gerçekleştirmek için En Altta Yer Alan (Build Package) Sekmesine Tıklıyoruz.Çevirme İşlemi Gerçekleştikden Sonra Oyunun İsmini Ne Şekilde Kaydeceğimize Ait Bir Pencere Gelecek Burada İstediğiniz İsmi Yazıp Yazmamak Size Kalmış İsterseniz Aynıda Kalabilir.

Bu Uygulamadan Tüm CFW Sahipleri Faydalanabilirler 3.55 Kmeaw ve 4.46 Rogero Gibi Üst CFW Kullanıcalarını Kapsar Bu Konu Arkadaslar.

İşlem Bu Kadar Arkadaslar Herkese İyi Eğlenceler Dilerim.​
[/CENTER]
 

ps4

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 25, 2013
269
14
18
Jackıe chan stuntmaster yine çalışmıyor
 
Üst