Switch NSP OYUN Rock of Ages 2: Bigger & Boulder NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Rock of Ages 2: Bigger & Boulder NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 85 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP Oyun İndir
Konu Başlığı Rock of Ages 2: Bigger & Boulder NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ozanberk07

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,937
20,451
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın yılı: 2019, Mayıs
Tür: Çarşı
Geliştirici: ACE Team
Yayınevi: Sega
Görüntü formatı: nsp
Oyun Sürümü: 1.07

Arayüz Dili: İngilizce [RUS]
Ses: hayır
Performans test edildi: Evet (8.0.1, Atmosfer 0.8.9)
Multiplayer: 4 kişiye kadar
Yaş Değerlendirmesi: 10+

Açıklama: II. Kaya: Daha Büyük ve Boulder ("Daha Büyük ve Balder") tarih, sanat ve dev kayalar hakkındaki en büyük kule savunma oyununun ezici geleneğini sürdürüyor. İsmin kendisi Bigger ve Boulder'da daha da saçma ve dürtü olduğunu ileri sürüyor. Unreal Engine 4'te iki, iki, yeni dönemlerin yanı sıra geliştirilmiş grafikler, fizik ve tahrip edilebilir yeni çılgın çok oyunculu savaşları bekliyorsunuz.
Markalı ACE Takımı ilginç. Monty Python'dan gelen adamların tarzındaki saçma mizah, oyuncular tam anlamıyla farklı dönemlerden geçtiklerinde yuvarlanıyor. Buna ek olarak, eğlenceli animasyonlu figürler daha da önemli hale geldi, bu yüzden tarihsel figürlere dikkat edin!
Çok oyunculu savaşlara vurgu. Bir miktar dostça rekabet zarar vermez, bu yüzden ACE Takımı oyunun çok oyunculu bileşenini tamamlamaya karar verdi. Karakteriniz için bir pankart ve renk seçin ve dördü ikie iki ölümcül savaşla savaşın. Ve yine de - zıt yollar şimdi kesişebilir.
Komik dekorasyon İlk oyunda olduğu gibi, seviyeler yaratırken, ACE Takımı en büyük sanat dönemlerinden ilham aldı. Eski Mısır'ın, Gotik'in, Erken Rönesans'ın ve gerçeküstücülük döneminin enfes eserlerinin tadını çıkarırken, acımasız kayalardaki kırıcı darbelerin altında küçük parçalara uçuyor!
Geliştirilmiş fizik ve tahrip ortamlar. Fiziği geliştirdik ve kırılabilir, kırılabilir, ezilmiş ve ezilmiş olabilecek daha fazla nesne ekledik, böylece mutlak ecstasy ile dağın altındaki devasa kayalar altında kalabilirsiniz!
Tamamlanmış delilik. Oyun tamamen yeni savunma birimlerine ve özel özelliklere sahip benzersiz kayalar içeriyor, bu yüzden coşkulu kaosa hazır olun - ve viraj alırken dikkatli olun!

DOWNLOAD
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
 

Benzer konular

Üst