Sahte DualShock 3

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde mertdede624 tarafından oluşturulan Sahte DualShock 3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı Sahte DualShock 3
Konbuyu başlatan mertdede624
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kity92

mertdede624

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 8, 2015
13
0
1
Arkadaşlar bana hediye edilen ps3 ün kolu yoktu sonra teknosadan cechz2e aldım plastiği parlak etiketi doğruydu sonra bozuldu hepsiburadan bi tane orjinal dediği koldan fakat eve geldinde büyük umutla sonra plastiği mattı ve elimde dandik olduğunu hissettim etiketi yanlıştı tuşları sert basılıyo analog zor dönüyo napcam ben yorumlarızı bekliyorum 100tl gitti

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,917
855
113
34
PSLAND:)
Kardeş dediğine göre büyük ihtimalle çakma. Değiştirme imkanın varsa değiştir. Aynısı benimde başıma geldi. Mavi renkli kol almıştım. Kutusu kagitirlari felan vardı. Evde açar açmaz hemen belli oldu çakma olduğu. Ps3 orjinal kola göre bayağı hafif.

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

taylanozgur

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2011
194
35
0
31
Analoglardan anlaşıyor.Ayrıca biraz daha hafif oluyor.Piyasada orjinal diye satılan kollardan alıp risk almak yerine yurtdışından 35-40 tl çakma kol alabilirsiniz.En azından bile bile aldım diyerek kendinizi avutma şansınız var :)

mertdede624

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 8, 2015
13
0
1
Ve modeline baktım cechzc2u ve çabuk şarjı bitiyor aslında teknosadan alcaktım fakat bulamadım [ATTACH=CONFIG]1244[/ATTACH] işte kutusu

kity92

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 3, 2010
15
0
1
36
en temiz bilgiye içini açınca ulaşılır. Sahtemi Orijinalmi olduğunun içini açmadan anlamak için başka bir yöntem ise SCP toolkiti bilgisayara yükleyin ve usb ile dualshocku bağlayın eğer orijinalse ismi ve seri no su çıkıyo sahte ise FAKE diye yazıyo.