Sega Mega Drive II Hitleri + GensPlus Emulatör + Özel Mortal Kombat Serisi

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sega Emulation kategorisinde Refleton tarafından oluşturulan Sega Mega Drive II Hitleri + GensPlus Emulatör + Özel Mortal Kombat Serisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,836 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sega Emulation
Konu Başlığı Sega Mega Drive II Hitleri + GensPlus Emulatör + Özel Mortal Kombat Serisi
Konbuyu başlatan Refleton
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan milenyum şahini

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
84
48
41
resim koymama gerek yok o zaman bu yuvarlak yanan bir halka var içinde 3-4 kafa heralde belli bir süre döndükten sonra ateş püskürüyor biz bunun neresine vuracagız mantıken kafa diyorum ama bir türlü 1 nebze gücü gitmiyor :D nasıl geçecez
Uzun zamandır oynanamışım, zaten oynamaya manzeret arıyordum:D
Oyunu bitireyimde cevap yazarım:)

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
40
48
33
Siteye Git

Yuvarlağın ortasını vuracaksın, kayıt yaptım save dosyasını da ekliyorum.
Bu arada sayende nostaji yaptım:D

Save Dosyası İndir
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

bunun her yeri yuvarlak :e: (ortadaki yuvarlagı dedin sayıyorum) :D indirdim akşam deneyeyim

NOSTALJİ istiyorsan takılbana :D valla tavsiye oynarken boşa oynama resimleri kaydet inceleme yapabilirsin ben hem oynuyorum hemde paylaşıp inceleme sayfasını anı olarak saklıyorum baktıkça yeniden oynayasım geliyor

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
84
48
41
bunun her yeri yuvarlak :e: (ortadaki yuvarlagı dedin sayıyorum) :D indirdim akşam deneyeyim

NOSTALJİ istiyorsan takılbana :D valla tavsiye oynarken boşa oynama resimleri kaydet inceleme yapabilirsin ben hem oynuyorum hemde paylaşıp inceleme sayfasını anı olarak saklıyorum baktıkça yeniden oynayasım geliyor

Evet aynen ana orta yuvarlak demek istedim:)
Adamım yalnız fazla nostaji iyi değil valla bunalım yapar arada bir olsun, önerdiğin Snow Bros olurda diğerlei beni aşar:p

veyselacv

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 18, 2009
44
1
8
37
TEŞÜKKÜRLER
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

LİNKLER ÖLMÜŞ HERALDE BEN BULAMADIM