Sega saturn cd yazma

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sega Emulation kategorisinde kadircan48 tarafından oluşturulan Sega saturn cd yazma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,584 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sega Emulation
Konu Başlığı Sega saturn cd yazma
Konbuyu başlatan kadircan48
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burakg18

kadircan48

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 10, 2009
9
0
0
29
Merhaba arkadaşlar sega saturn oyunlarını cd ye nasıl yazacağım?Fifa 98 indirdim mdf ve mds olarak 2 dosya çıktı zipden alcohol 120 ile yazdırdım ama 52x den aşağısını seçemiyorum ve oyun açılmadı saturn de,hangi programla ve nasıl yazdıracağım yardımcı olursanız sevinirim.

pofpor

Arsenal
Moderatör
Eki 7, 2008
727
2
18
38
Siteye Git
Az önce araştırdım. Çoğu kişi PowerISO, MagicISO, Alcohol120% , Imgburn kullanmışlar ve .CUE .ISO .BIN formatlarını yazdırmışlar. Dosyanın uzantısını değştirip" .bin" haline getirip yazdırmayı dene istersen.

kadircan48

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 10, 2009
9
0
0
29
Az önce araştırdım. Çoğu kişi PowerISO, MagicISO, Alcohol120% , Imgburn kullanmışlar ve .CUE .ISO .BIN formatlarını yazdırmışlar. Dosyanın uzantısını değştirip" .bin" haline getirip yazdırmayı dene istersen.

Imgburn ile sega rally oyununu denedim zip ten çıkarınca cue formatlı bi dosya 12 tane mp3 ve bitane daha zip dosyası çıktı çıkan zipin içinde değişik formatlarda birçok dosya var ben cue yi yazdırmayı denedim 1x de fakat program kabul etmiyo cue yi ben de o zip i yazdırdım cihaz yine okumadı iyice kafam karıştı

burakg18

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 17, 2009
16
0
0
iso kalıbını yazdıran herhangi bir cd yazma programı yeterlidir.Nero ya da ashampo.Dikkat etmen gereken nokta cue dosyasını yazdıracaksın çünkü cue kalıbı track dosyalarının da nasıl yazdırılacağını içeren bir metin belgesidir.Bazı oyunlarda cue dosyasındai isimler ile track dosyasının ismi farklı olabilir.İsimlerinin aynı olmasına dikkat et