Sistem güncellemesi nasıl silinir?

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde pokexec tarafından oluşturulan Sistem güncellemesi nasıl silinir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 140 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı Sistem güncellemesi nasıl silinir?
Konbuyu başlatan pokexec
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan berke190534

pokexec

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2012
46
4
8
Merhabalar arkadaşlar cihazım 5.05 hen yaparak oyun oynuyorum bir sıkıntım yok ama ayarlarda otomatik indirmeleri vs kapatmama rağmen cihaz 7.50 güncellemesini indirmiş. Her açılışta bana güncelleme hazır şimdi güncelle diyor ben de hep sonraya basıyorum yanlışlıkla şimdiye bascam yada biri basar diye korkuyorum bu dosyayı nasıl silebilirim?

Son olarak bir başka sorum olucak şuan mctunadan gördüğüm heni yapıyorum bi siteye giriyorum ama hangi hen var orda bilmiyorum mira hen 5.05 yazıyor. Tavsiye ettiğiniz hen hangisidir 2.1.3 hen iyi midir ? Ne farkı var bi konuda görmüştüm ama beni ilgilendiricek farklar göremedim ama tabi sistemle alakalı iyileştirme varsa o hene geçmek isterim ve böyle direk tarayıcıdan girebilceğim adres verebilir misiniz? Şuan girdiğim adres mctunanın sitesindeki ps4jb.com/505

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

berke190534

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 22, 2020
202
91
28
Merhabalar arkadaşlar cihazım 5.05 hen yaparak oyun oynuyorum bir sıkıntım yok ama ayarlarda otomatik indirmeleri vs kapatmama rağmen cihaz 7.50 güncellemesini indirmiş. Her açılışta bana güncelleme hazır şimdi güncelle diyor ben de hep sonraya basıyorum yanlışlıkla şimdiye bascam yada biri basar diye korkuyorum bu dosyayı nasıl silebilirim?

Son olarak bir başka sorum olucak şuan mctunadan gördüğüm heni yapıyorum bi siteye giriyorum ama hangi hen var orda bilmiyorum mira hen 5.05 yazıyor. Tavsiye ettiğiniz hen hangisidir 2.1.3 hen iyi midir ? Ne farkı var bi konuda görmüştüm ama beni ilgilendiricek farklar göremedim ama tabi sistemle alakalı iyileştirme varsa o hene geçmek isterim ve böyle direk tarayıcıdan girebilceğim adres verebilir misiniz? Şuan girdiğim adres mctunanın sitesindeki ps4jb.com/505

güncellemeleri kapatarak önlem alırsan inmesi imkansız
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
bu siteden güncelleme kapalıya tıkla