Ps5 SONY PS5 Konsolunun Ara Yüzünü Tanıttı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 5 Genel Bilgiler kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan SONY PS5 Konsolunun Ara Yüzünü Tanıttı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 5 Genel Bilgiler
Konu Başlığı SONY PS5 Konsolunun Ara Yüzünü Tanıttı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,779
24,869
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Sony, PlayStation 5'teki iletişiminde ölçüyü bir metronom gibi geride bırakıyor, fotoğraflardan sonra konsolun sökülmesinde ustalaşan bir iletişim, şimdi Japon firma oyuncağının arayüzünü açıklıyor.

Beklendiği gibi, Japon devinin PS5 arayüzünün görsel kimliğini doğruladığı bir State of Play aracılığıyla, aynı zamanda kendi blogunda.

PlayStation Platform Planlama ve Yönetim Ekip Lideri Hideaki Nishino, 4K TV'lerin taleplerini karşılamak için sıfırdan nelerin yeniden inşa edildiğini açıklıyorPS4'te olduğu gibi, önce bir dinlenme modu ekranı görüntülenecek, ayarlarda devre dışı bırakmak mümkün olacak, videoda Sackboy: La oyunuyla çalışırken "Kontrol Merkezi" ni görebiliyoruz. Tek bir tıklamayla oyunun kontrolünü yeniden kazanmanıza ve anında Microsoft'a yanıt vermenize olanak tanıyan harika bir macera.


Ayrıca geçmiş, istatistik ve baskı sekmelerinin görüntüsünü de görüyoruz. Ayrıca, DualSense'in "Oluştur" düğmesiyle çekilen videoları ve kullanılabilirliklerine bağlı olarak etkinlik sekmelerini de görebiliriz.Ayrıca sesli sohbet, çevrimiçi çok oyunculu, fotoğraf ve 4K videolar çekme olasılığını da keşfediyoruz. Ayrıca PlayStation Store'un arayüzün ayrılmaz bir parçası olduğunu ve artık bağımsız bir parça olmadığını fark ettik, oradan internet bağlantısının olması gerektiğini söylemek için, henüz orada değiliz, ancak bağlantının açık olduğu açık. bu konsolda önerilenden daha fazla olacaktır. Bazı geliştirme stüdyolarının, bazı soloların bile çevrimiçi bir bağlantıyla yapılması gerektiğini zaten duyurduğunu unutmayın.​
 

Benzer konular

Üst