Ps5 SONY PS5 Logosunu Tanıttı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 5 Genel Bilgiler kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan SONY PS5 Logosunu Tanıttı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 5 Genel Bilgiler
Konu Başlığı SONY PS5 Logosunu Tanıttı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arrd34

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,460
21,876
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

Bu akşam saat 2'den itibaren Sony, PlayStation 5 logosunu açıklarken, birçoğu Japon devinin gelecekteki konsolunda bir peçe öngördü, firma sadece logoyu sundu ve ilk nesilden dördüncü konsola kadar geçmişini hatırlattı.

Bu nedenle Sony konferansı hayal kırıklığı yarattı, PS5 konsolundan yeni bahsedildi Sony, süper hızlı SSD, 3D ses, Ultra HD, Ray İzleme Donanımı ve satılan 106 milyon konsol ile bir slaytla doğruladı ve 5 milyondan fazla PlayStation VR'nin satışını onayladı.

Tüm bunlar yatırımcılara güven veriyor, PlayStation 4'te piyasaya sürülecek birçok oyun var, ki bu henüz tamamen ölü bir nesil değil. Gelecek nesilde görülmeye devam ediyor.

Geçerken yeni resmi olmayan görüntüler ortaya çıktı.​

ylmzc93

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2017
53
7
8
Logo tasarımı efsane olmuş. Çok uzun bir süre üzerinde uğraştıkları belliydi gözlerime inanamadım logoyu görünce.

Arrd34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2017
52
7
8
Logo tasarımı efsane olmuş. Çok uzun bir süre üzerinde uğraştıkları belliydi gözlerime inanamadım logoyu görünce.
Fake bir logo çıksaydı da bunun gibi bir şey olurdu neresi efsane bunun benim kaçırdıgım bir nokta mı var.?