SteamDeck Genel Steam Deck El Konsolu

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Steam Deck Genel kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Steam Deck El Konsolu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 494 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Steam Deck Genel
Konu Başlığı Steam Deck El Konsolu
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,234
33,388
113
40
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye GitNintendo Switch'e rakip olarak piyasaya sürülecek olan Valve'ın geliştirdiği Steam Deck belirli bölgelerde ayırtılabilir. Steam Deck'in gönderimine Şubat 2022'de başlanacak. Belirtilen sürümlerde şu anlık stok bulunmadığı durumundan dolayı müşteri başına bir adet sipariş verilebilmektedir. Peki SteamDeck nedir? SteamDeck PC mi Konsol mu? SteamDeck'e özel oyun olacak mı? İşte detaylar…STEAM DECK NEDİR?
Steam Deck, Valve şirketi tarafından geliştirilen bir el bilgisayarıdır. SteamDeck'in üç farklı sürümü bulunacaktır. Tam olarak olmasa cihazın Nintendo Switch e rakip olarak çıktığı düşünülmektedir. Switch'in aksine bu cihaz konsol değil ve "el bilgisayarı" olarak duyruldu. Verilen bilgilerin arasında eğer kullanıcı isterse Steam OS u kaldırıp yerine herhangi bir işletim sistemi kurabileceği ve bu sayede normal bilgisayarlardan bir farkı olmadığı belirtildi.

STEAM DECK ÖZEL OYUN OLACAK MI?
Valve, kullanıcıların istedikleri gibi hali hazırda var olan Steam kütüphanelerini kullanabileceğini ve oyunlar için tekrardan ücret talep edilmeyeceğini belirtti. Valve, Steam Deck'e özel oyun olmayacağını doğruladı. Şirket web sitesindeki meraklı oyun geliştiricilerinin ve yayıncıların sorularını kapsayan SSS bölümü aracılığıyla yaptı.

Steam Deck, Nintendo Switch veya Nintendo Switch OLED'den çok daha fazla güç sunarak AAA oyunlarını 60Hz'de oynamasını sağlıyor. Steam Deck bir Linux varyantı çalıştırırken, Windows oyunlarını da oynayabilirsiniz.

 
Üst