PS4 PKG OYUN Steep Açılmama sorunu

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde Imper1um tarafından oluşturulan Steep Açılmama sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 154 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Steep Açılmama sorunu
Konbuyu başlatan Imper1um
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

Imper1um

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2019
6
0
1
Öncelikle merhaba steep oyunun düzgünce indirip kurdum ps4 üme fakat steep ana ekranında x e bastığımda psn oturum aç diyor herhangi bü çözümü var mı çok oynamak istediğim bi oyundu fakat umudu kestim yardımcı olursanız sevinirm

takashe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 23, 2009
4
0
1
34
Ben de aynı problemden muzdaribim, bir çözümü varsa paylaşırsanız çok sevinirim

ylmzc93

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2017
55
7
8
Öncelikle merhaba steep oyunun düzgünce indirip kurdum ps4 üme fakat steep ana ekranında x e bastığımda psn oturum aç diyor herhangi bü çözümü var mı çok oynamak istediğim bi oyundu fakat umudu kestim yardımcı olursanız sevinirm
Steep 5.55 sürüm istiyor bildiğim kadarı ile o yüzden oynamanız malesef imkansız.

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,506
22,140
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Eğer oyun online oyun ise ve sizden internet bağlantısı yapıp psn'ye giriş yapmanızı istiyor ise bu oyunu offline şekilde oynayamazsınız