Switch NSP OYUN Stick It to The Man NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Stick It to The Man NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 109 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Stick It to The Man NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,547
22,507
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın yılı: 2017, Kasım
Tür: Platformer, Bulmaca, Macera
Geliştirici ve yayıncı: Zoink Games
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.0.1

Arayüz dili: İngilizce [ENG] + djonmarvel'dan amatör Rusça çeviri
Ses: İngilizce
Performans test edildi: Evet (6.2 Atmosferde)
Çok oyunculu: hayır
Yaş derecesi: 10+

Açıklama: Uzun pembe bir el kafanızdan dışarı çıkar - ama Ray Wood'a çılgın bir platform oyununda yardım edecek olan bu eldir.

Gizemli bir nesne tarafından vurulduktan sonra bir hastanede uyanan Rei, beynine yeni bir bacak eklendiğini keşfeder. Daha da iyisi - ya da daha kötüsü - diğer insanların zihinlerini okuyabilir. Ve şimdi bu onun tek umudu, çünkü çerçeveli ve kız arkadaşını öldürdüğünden şüpheleniliyor. Adam lakaplı bir adam tarafından yönetilen kasvetli türleri tarafından perili.

Rei, kağıt ve çıkartmalar dünyasında yaşar, bu yüzden etrafındaki yapıları katlayabilir ve yırtılabilir ve yeni eliyle platformlara tutunup bir yandan diğer yana sallanmaya çok uygundur. Ayrıca yap-bozları koparabilir ve bulmacaları çözmek için nesnelere ve insanlara yeniden yapıştırabilir. Kasvetli bir haydut senin yolunu tıkadıysa, ruhunu iyileştirmek ve seni özlemek için sevimli bir köpeğin ağzını suratına sok! İşte böyle gizemli bir dünya ...

Rei, telepatik yetenekleriyle insanların hareketlerini de tanıyabilir. Bu faydalı beceri Rey'in tehlikeli bir belaya girmekten kaçınmasına ve bu tuhaf ve saçma kentte yaşayan çılgın insan ordularıyla karşılaşmaktan kaçınmasına yardımcı olacaktır.

The Stick to The Man, klasik aksiyon oyunları geleneğine saygı gösterir ve bu dünyayı her saniyede parçalayabilen çılgınca bir mizah içerir. Ray kaçarken hayatı geçirmeye hazır mı? Bu karmaşadan kurtulabilecek mi? Çerçevelenme nedenini biliyor mu? Cevapları bulmanın tek yolu var - oynamaya başla!

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Benzer konular

Üst