Sunset Overdrive'ın Season Pass İçerikleri Açıklandı

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Oyun Haberleri Sohbet kategorisinde The_Darkness tarafından oluşturulan Sunset Overdrive'ın Season Pass İçerikleri Açıklandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Oyun Haberleri Sohbet
Konu Başlığı Sunset Overdrive'ın Season Pass İçerikleri Açıklandı
Konbuyu başlatan The_Darkness
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan The_Darkness

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,064
0
Siteye Git
Bir oyuna çıkacak olan DLC'leri ekstralarıyla beraber daha uygun yoldan satın almanıza yarayan Season Pass sistemi, Sunset Overdrive için duyuruldu. Xbox One'a özel çıkacak olan Sunset Overdrive'ın Season Pass içerikleri böylelikle açıklanmış oldu.

19.99 dolarlık fiyattan çıkacak olan Season Pass, oyuna çıkacak iki adet senaryo DLC'sini bulunduruyor. Bu DLC'lerde oyuna silah ve kostüm gibi yeniliklerin haricinde yeni mekanlar, bölüm sonu canavarları ve hikayeler ekleniyor.

Senaryo içeriklerinin haricinde Season Pass'ta, Sunset Overdrive'ın The Weapons Pack isimli DLC'si de bulunuyor. Bu eklenti oyuna dört yeni silahı ekliyor. Tüm bunların haricinde Season Pass üyelerine özel olarak altı yeni kostüm, iki yeni Amp ve iki yeni tuzak seçeneklerinin oyunculara sunulacağı belirtiliyor.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Benzer konular

Üst