Super Nintendo SNES9xTYL+763 ROM (Hazır Save 1.80 VHBL)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Emulatör kategorisinde xmax tarafından oluşturulan Super Nintendo SNES9xTYL+763 ROM (Hazır Save 1.80 VHBL) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,564 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Emulatör
Konu Başlığı Super Nintendo SNES9xTYL+763 ROM (Hazır Save 1.80 VHBL)
Konbuyu başlatan xmax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ados1

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
771
45
0
78

763 adet snes in en güzel seçme oyunları.
hazır save dosyası herşey hazır yükle oyna :D
SNES9xTYL 0.4.2 versiyonudur.

DOWNLOAD 655MB
SNES9xTYL 0.4.2
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

763 Adet SNES ROM Torrent link

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

torrent indirmek için utorrent kulana bilirsiniz.

Kod:

KURULUM
İndirmiş oldugumuz snes9x i CMA save ve vita nın yedeklediği klasöre atıyoruz benim.
C:\Users\xmax\Documents\PS Vita\PSAVEDATA\b3d0cd4732271d65\SNES9X_TYL
şeklinde olucak şekilde.

save mizi hazırladıktan sonra vitamızı usb takıyoruz ve vitadan cma giriyoruz.

vitamıza save dosyasını adımları izleyerek kopyalıyoruz.
ve MH oyunumuzu açarak 1.80 VHBL giriyoruz.
]

poulkilly

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 11, 2008
196
6
18
36
bu direk çalışıyormu her hangi bir oyuna ihtiyaç varmı kardeşim cvp için tşk ederim..

poulkilly

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 11, 2008
196
6
18
36
arakadaslar yazılanları harfiyen yaptım snes yüklmesinide yaptım vitaya yükledi ama hiç biryerde görünmüyor uno oyununun içine giriyorum gene yok nasıl yapmam lazım yardımlarınız için şimdiden tşk ederim...

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
771
45
0
78
uno biraz farklı bu 1.80 vhbl içindi

burdakini direk içindeki ZIP id uno save içine atın
ama şuda var ROM lar yukardaki yöntem ile ZIP içine atmanız lazım.

lunatic81

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 30, 2013
1
0
0
arkadaşlar ben talimatlara uyarak.ama şu cümleden bişey anlamadım "vitamıza save dosyasını adımları izleyerek kopyalıyoruz.
ve MH oyunumuzu açarak 1.80 VHBL giriyoruz.]"..bir de psvita ekranında snesle alakalı bi ikon falan çıkmadı.nerden açıcaz oyunu.yardım ederseniz sevinirim

ados1

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 18, 2019
6
1
3
ben hiç bir şey anlamadım. görsellerle desteklemeniz mümkün mü rica etsem?