Switch NSP OYUN Sweet Witches NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Sweet Witches NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Sweet Witches NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,451
21,751
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın yılı: 2019, Temmuz
Tür: Çarşı, Platformer
Geliştirici: Lümen Bölümü
Yayınevi: Drageus Games
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.0.1

Dil: Rusça, İngilizce [RUS / ENG / Multi 5]
Ses oyunculuk: seslendirilmemiş
Performans doğrulandı: Evet (8.1.0'da, Atmosfer 0.9.2)
Çok oyunculu: 4 oyuncuya kadar
Yaş derecesi: 10+

Tanım: Tatlı Cadılar, neşeli kızlarla modern bir arcade klasiği yeniden tasarlıyor! .. Bir arcade platformu, tatlı arayışı içinde olan sevimli küçük büyücülerin maceralarını anlatıyor. Oyunun çocuk görünümüne rağmen, sürecinde acımasız denemelerle karşılaşacaksınız. Kahramanınız nasıl zıplayacağını bilmediğinden, zafer yolunda sihirli merdivenlere, büyülere ve amplifikasyonlara güvenmek zorunda kalacaksınız. Tüm tehlikeleri yen, düşmanları kov, dünyayı çiçeklerle ört ve ödül olarak hak et!

Ana karakterlerden birini - Pralin veya Vanilya - seçin ve elliden fazla seviyeye sahip 5'ten fazla eşsiz dünya ile bir yolculuğa çıkın. Yalnız seyahat etmek sizin için çok zorsa, oyuna her zaman bir arkadaşınızı çağırabilir ve bölünmüş ekran modunda onunla Tatlı Cadıların arasından geçebilirsiniz. Ama sadece aklınızda bulundurun: iki kişilik bir hayat sayacınız olacak! Ek olarak, silahlarınız ve büyüleriniz hem arkadaşlarınıza hem de düşmanlarınıza eşit derecede çarpacak.
İki-dört oyuncu bölünmüş ekran modunda savaşabilir. Burada ana karakterlerin düşmanları, Anis ve Licorice, savaşa girerler. Her biri 5 benzersiz arena içeren iki modda yarışabilirsiniz.
Dövüş: Son kurtulan kazanır. Bir süre: Tahsis edilen sürede ekranı daha fazla renkle bırakan oyuncu kazanır.
Cephanelikte benzersiz bir büyüyle dört büyücünün birini seç!
Gücü yenmek ve eski haline getirmek için dünyayı çiçeklerle ört, doğru yere ulaşmak için büyülü merdivenler yarat - büyücüler zıplayamazlar.
Ölümcül silahlar almak ve düşmanları ezmek için sürpriz kutular açın. Oyunun hikaye modunu bir arkadaşınızla izleyin veya onunla olan ilişkiyi bölünmüş bir ekranda görün.
Bir kasırga ile seviyeleri etrafında acele - ölmezseniz hikayeyi tamamlamak için sadece 30 dakika sürer. Ama öleceksin ... Büyüleyici grafiklerin tadını çıkar!

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Benzer konular

Üst