Switch CFW Switch CFW sorunu

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Hack kategorisinde emrefaltug tarafından oluşturulan Switch CFW sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Hack
Konu Başlığı Switch CFW sorunu
Konbuyu başlatan emrefaltug
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rikebbb38

emrefaltug

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 27, 2016
4
1
3
Merhabalar.

Bir sorundan dolayı kafayı yemek üzereyim. Animal Crossing oyununu yüklemek isterken too low version uyarısı aldım. Araştırdığımda hep yazılan şey patchlerin sorun yarattığı oldu. Bende en son patchi bularak kurdum 9.2.0 olan versiyonu kurdum fakat girdiğimde CFW ye girilmedi sorun çıktı. Ben de eski SD kartımın yedeğini tekrar SD karta atarak girmek istediğimde ve fusee payload inject ederek giriş yaptığımda albumden hbmenu ye girince no application found on the SD card yazısı görüyorum ve daha önce kurduğum oyunlara tıkladığımda software data is not downloaded diyor. Ayarlardan bakıyorum system versiyonu 9.1.0 AMS 0.10.1 E yazıyor yani cfw ye girsemde normal başlatmışım gibi gözüküyor. Eski kurulu oyunlarda ise could not start the software yazıyor. Ne yaptım ne denediysem bu işi beceremedim. tam 2 kez CFW kurdurdum ücretle ama ne zaman kurcalasam bozuluyor ve ben bu işi çözemiyorum.

SD kart hazırlama sitesinden hazırlayıp karta attığımda ise sıfırdan, bu sefer de hata ekranı alıyorum. Lütfen bana yardımcı olun, şu evdeki zamanım tüm gecelerim ziyan oldu bu iş yüzünden.

rikebbb38

Kayıtlı Üye
Yönetici
Moderatör
Ara 12, 2010
95
67
18
33
KAYSERİ
[QUOTE = "emrefaltug, gönderi: 674743, üye: 175321"]
Merhabalar.

Bir sorundan dolayı kafayı yemek üzereyim. Animal Crossing oyununu yüklemek isterken too low version uyarısı aldım. Araştırdığımda hep yazılan şey patchlerin sorun yarattığı oldu. Bende en son patchi bularak kurdum 9.2.0 olan versiyonu kurdum fakat girdiğimde CFW ye girilmedi sorun çıktı. Ben de eski SD kartımın yedeğini tekrar SD karta atarak girmek istediğimde ve fusee payload inject ederek giriş yaptığımda albumden hbmenu ye girince no application found on the SD card yazısı görüyorum ve daha önce kurduğum oyunlara tıkladığımda software data is not downloaded diyor. Ayarlardan bakıyorum system versiyonu 9.1.0 AMS 0.10.1 E yazıyor yani cfw ye girsemde normal başlatmışım gibi gözüküyor. Eski kurulu oyunlarda ise could not start the software yazıyor. Ne yaptım ne denediysem bu işi beceremedim. tam 2 kez CFW kurdurdum ücretle ama ne zaman kurcalasam bozuluyor ve ben bu işi çözemiyorum.

SD kart hazırlama sitesinden hazırlayıp karta attığımda ise sıfırdan, bu sefer de hata ekranı alıyorum. Lütfen bana yardımcı olun, şu evdeki zamanım tüm gecelerim ziyan oldu bu iş yüzünden.
[/QUOTE]
merhaba atmospehere en son surum indirin sd karta atın en son surumun altındaki fusee primary.bin indirin eski bir fusee primary kullanmayın
atmos pehere son surum
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

fusee atmospehere ayni olmali verdigim sitede atmos indirdikten sonra altındaki fusee indir

es fs pacht bunuda indir rardan çıkardıgın dosyanı içindeki atmospehere klasor içindeki es fs pacht sd karttaki atmospehere klasor atın
oyunları çalıştırması için sitedeki 2.0.0-9.2.0.zip tikla indirsin

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

eger takıldığın bir yer olursa msaj atmaktan çekinme