Switch Öğretici Switch Konsolunun İçeriğini Bİlgisayarda Görme

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,665
19,450
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba değerli Nintendo Switch kullanıcıları

Anlatımımızda ki uygulama ile switch konsolunuzun hafıza kartı içeriğini direkt olarak pc'de görebilirsiniz

Oyun dosyası transerlerinizi switch konsolunuzun hafıza kartını sökmeden switch konsolunuzu sürekli kapatıp açmaktan kurtulacaksınız

İndirmiş olduğunuz
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
dosyasını hafıza kartınızın içerisinde bulunan switch klasörüne atıp switch menüsünden programı çalıştırın ve type-c kablosu ile pc bağlantısı kurun hepsi bu kadar

DOWNLOAD

Alternatif

DOWNLOAD

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
730
47
28
Tuna bu programda once bi heyecanlandim. Acaba mi dedim. Yoksa sok tak bitiren STABIL bir app mi dedim.
Biraz once denedim evet cok hizli yukluypr vs vs vs. Ama sorun su. 3.99 GB de baglanti kesiliyor.
Tahminim su. APP FAT32 için dizayn edilmiş ki benim cihaz exfat yani 4 gb sinirlamasi yok. Bi kaz kez denedim 3.99 da aktarim durdu.

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
9,665
19,450
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Tuna bu programda once bi heyecanlandim. Acaba mi dedim. Yoksa sok tak bitiren STABIL bir app mi dedim.
Biraz once denedim evet cok hizli yukluypr vs vs vs. Ama sorun su. 3.99 GB de baglanti kesiliyor.
Tahminim su. APP FAT32 için dizayn edilmiş ki benim cihaz exfat yani 4 gb sinirlamasi yok. Bi kaz kez denedim 3.99 da aktarim durdu.
Hemşom aşağıdaki bağlantıdan NSP Splitter programını indirip 4gb'den büyük nsp dosyalarını bölebilirsin

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.