Switch Homebrew Switch Sys-Con v0.2.2 Yayımlandı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Homebrew kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Switch Sys-Con v0.2.2 Yayımlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 228 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Homebrew
Konu Başlığı Switch Sys-Con v0.2.2 Yayımlandı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,665
23,606
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Sys-Con, Nintendo Switch konsolunuzda üçüncü taraf kontrol cihazlarını kullanmanıza izin veren cathery tarafından geliştirilen özel bir Switch sistemi modülüdür. Sys-con sadece kontrol ünitenizi dock'unuzun USB portlarını kullanarak bağlamanıza ihtiyaç duyar, dock modunda olmanızın tadını çıkarmak için bu limitlerden biri olabilir.

Wi-Fi bağlantısı gerekmez, donanım çatışması yoktur veya libnx kütüphanesini atlamak zorunda kalmazsınız ve gecikme olmaz, Sys-Con doğrudan mevcut en yeni CFW ile uyumludur.

Sysmodule, yalnızca DualShock 3, Xbox 360 denetleyicisi (kablolu, kablosuz dongle çalışmıyor) ve Xbox One denetleyicileri ile uyumludur. DualShock 4 gibi diğer kontrol cihazları şu anda çalışmıyor.

Geçerli Sys-Con sürümü, 5.0.0 bellenimdeki Atmosphere'yi destekler, ancak bu branş bellenimi daha fazla bellek kullandığından hatalar 9.0.x'te olabilir

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


ALTERNATİF
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
 
Üst