MCTUNA NİNTENDO SX Core - SX Lite Satış

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde NİNTENDO SWİTCH ALIŞ VERİŞ kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan SX Core - SX Lite Satış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,073 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı NİNTENDO SWİTCH ALIŞ VERİŞ
Konu Başlığı SX Core - SX Lite Satış
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

alican3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2011
94
4
8
29
cok seviniriz, ayrica eger ilgiliyseniz homebrew kurma calistirma, android, ubuntu, lakka gibi OS'leri boot etmeyi ve deneyimlerinizi paylasirsaniz cok seviniriz en azindan cipi taktirarak neleri yapabilir hale gelecegiz aydinlatmis olursun bizleri
Dostum cihaz elime ulaştı soruların varsa bildiklerimi yazarım buraya

berkcan00

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 23, 2020
17
3
3
Dostum cihaz elime ulaştı soruların varsa bildiklerimi yazarım buraya
Oncelikle hayirli olsun sorunsuz bir sekilde, gule gule kullanin.

* Oyun yukleme konusunda normal cfwli konsollar gibi hbgshop vs kullanilabiliyor mu yoksa oyun homebrew gibi seyleri sdcarda atip mi calistiriyorsunuz
* xci nsp dosyalarinda sorun oluyor mu oyunlari dlc ve updatelerle birlikte acabiliyor mu
* cihazda oynarken cipten kaynakli ayrica bir isinma veya pilin daha hizli azalmasi oluyor mu
* OFW acip normal firmware ile online oyun oynayabiliyor musunuz
* android, ubuntu, lakka gibi harici payloadlar denediniz mi (denediyseniz deneyimleriniz kisaca)
* homebrew kullaniyor musunuz kullandiysaniz neleri acabildiniz
* overclock denediniz mi

simdilik bu kadar :) tesekkurler, iyi gunler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Mctuna bey chip takıp sonradan çıkardığımız da eski Orjinal haline dönecek mi yoksa hep kırık olarak mı kalacak chip cihaza zarar veriri mi ömrünü kısaltır mı tüm eski moddellerdeki gibi rcmloder yeni modellerde gelicek mi gelirse çok güzel olur hem kullanımı daha rahat ve rcmloder isterseniz sonradan Nintendo switch'inizi ve SD kartınızı sıfırladığınızda eski Orjinal haline dönüyordu rcmloder typ-c tarafından takıp daha rahat oluyor lütfen rcmloder gelecek mi bilgi verirseniz çok sevinirim 🙂🙂🙂
bildigim kadariyla su anki tek kirma yontemi modcip yeni modeller icin o yuzden rcm loader olsa bile cipe ihtiyac olacak bu sebeple de rcm loader cozum degil ne yazik ki, sadece alternatif cipler cikabilir piyasaya o da su anki sx core ve sx lite reverse engineering ile calisma mantigi cozulurse o yuzden su an cipe bagimliyiz ne yazik ki

Son düzenleme:

alican3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2011
94
4
8
29
Oncelikle hayirli olsun sorunsuz bir sekilde, gule gule kullanin.

* Oyun yukleme konusunda normal cfwli konsollar gibi hbgshop vs kullanilabiliyor mu yoksa oyun homebrew gibi seyleri sdcarda atip mi calistiriyorsunuz
* xci nsp dosyalarinda sorun oluyor mu oyunlari dlc ve updatelerle birlikte acabiliyor mu
* cihazda oynarken cipten kaynakli ayrica bir isinma veya pilin daha hizli azalmasi oluyor mu
* OFW acip normal firmware ile online oyun oynayabiliyor musunuz
* android, ubuntu, lakka gibi harici payloadlar denediniz mi (denediyseniz deneyimleriniz kisaca)
* homebrew kullaniyor musunuz kullandiysaniz neleri acabildiniz
* overclock denediniz mi

simdilik bu kadar :) tesekkurler, iyi gunler
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

bildigim kadariyla su anki tek kirma yontemi modcip yeni modeller icin o yuzden rcm loader olsa bile cipe ihtiyac olacak bu sebeple de rcm loader cozum degil ne yazik ki, sadece alternatif cipler cikabilir piyasaya o da su anki sx core ve sx lite reverse engineering ile calisma mantigi cozulurse o yuzden su an cipe bagimliyiz ne yazik ki
1.) hbgshop ne bilmiyorum :( oyunları xci formatlı sd e atmanız yeterli
2.)nsp dosyayı xci a ceviriyorsunuz ama yanındaki dlc i çevirmiyor ne yazık ki bende xci dosya bulmaya calısıyorum patch li ve dlc li
3.)pil gayet güzel gidiyo chip den kaynaklı bir sorun göremedim şu anlık
4.)android ubuntu lakka ne bilmiyorum vallahi :(
5.)homebrew ve overlock ta öyle :(

berkcan00

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 23, 2020
17
3
3
1.) hbgshop ne bilmiyorum :( oyunları xci formatlı sd e atmanız yeterli
2.)nsp dosyayı xci a ceviriyorsunuz ama yanındaki dlc i çevirmiyor ne yazık ki bende xci dosya bulmaya calısıyorum patch li ve dlc li
3.)pil gayet güzel gidiyo chip den kaynaklı bir sorun göremedim şu anlık
4.)android ubuntu lakka ne bilmiyorum vallahi :(
5.)homebrew ve overlock ta öyle :(
peki tesekkurler, nsp olmamasi kotuymus ben de internette hep son cikan dlcleri nsp olrak goruyorum, bu arada
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

burada yapmaya calisanlar olmus sanirim nsc toolundan bahsediyorlar galiba onunla mumkunmus isterseniz bi bakin
peki sdcard'iniz exFAT formatinda mi ? (cunku dlc update dahil bircok oyun 4 GB'i geciyor FAT32 4096 mb ustu bir dosya almiyor diye biliyorum)

alican3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2011
94
4
8
29
peki tesekkurler, nsp olmamasi kotuymus ben de internette hep son cikan dlcleri nsp olrak goruyorum, bu arada
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

burada yapmaya calisanlar olmus sanirim nsc toolundan bahsediyorlar galiba onunla mumkunmus isterseniz bi bakin
peki sdcard'iniz exFAT formatinda mi ? (cunku dlc update dahil bircok oyun 4 GB'i geciyor FAT32 4096 mb ustu bir dosya almiyor diye biliyorum)
fat 32 format ama bi program ile oyun mesela 16gb olsun o oyunu 4 e bölüyor 4gb 4gb atabiliyorsun 4 parcaya ayırıyo

oyunları çevirdim ama dlc leri cok denedim olmadı ben direk xci oyunları icinde dlc ve patch li bulmaya calısıyorum

berkcan00

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 23, 2020
17
3
3
Tuna abiye gönderdim sağsalim temiz bie işcilikle halletti. Satış sonrasıda destek oldu tavsiye ederim 👍🏻

selamlar dlc yukleme konusunda forumda sorun yasayan vardi siz bu konulara bakabildiniz mi konsolda neler yapiyorsunuz homebrew cfw olarak deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim