PS4 Türkçe YAMA The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,779 kez görüntülenmiş, 352 yorum ve 212 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mutucesu

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,305
26,353
113
The Evil Within 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

The Evil Within 2 PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yamayı indireceğiniz not defteri bölümünde yazılan açıklamayı ve kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okumayı unutmayınız. Herkes şimdiden keyifli oyunlar dileriz. :)

Tool için delutto'ya, türkçe font için bekir007'ye ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Deha Shinji Mikami'nin yarattığı The Evil Within 2, korku oyunlarının son evrimi. Dedektif Sebastian Castellanos her şeyini kaybetti. Ama kızını kurtarma şansını yakaladığında korkunç STEM dünyasına tekrar girecek. Dünya etrafında eğilip bükülürken her köşeden korkunç tehlikeler doğacak. Sebastian bu zorluklarla silahlarını ve tuzaklarını kullanarak mı yüzleşecek yoksa hayatta kalmak için gölgelere mi saklanacak?

· Kurtulma Hikâyesi – Hayatını ve sevdiklerini geri kazanmak için kâbusa geri dön.
· Korkunç Yerler Keşfet – Gitmeye cesaret edebildiğin her yeri keşfet ama hazırlığını doğru yap.
· Ürkütücü Düşmanlarla Yüzleş – Seni paramparça etmeye çalışan ürkütücü yaratıklara diren.
· Nasıl Hayatta Kalacağını Sen Seç – Tuzaklar yap, sessizce ilerle, koş ve saklan ya da sınırlı sayıda merminle savaş ver.
· İçgüdüsel Korku ve Gerilim – Heyecanlı ve korkunç anlarla dolu, huzursuz edici bir dünyaya gir.

NOT
Türkçe yama, 5.05 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Bu yeni yayınlanan yama sayesinde artık PS4 pro kullanan arkadaşlarımız bir sıkıntı yaşamayacak.

BİLGİLENDİRME
Türkçe yama CUSA08975 sürümü ile uyumludur. Ek olarak, Oyun İçi, Ara Sahneler, Görevler kısmında, yazıları daha rahat okuyabilmeniz için küçük harf yerine büyük harf kullandım. :)

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

sangoku770

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2010
61
12
8
42

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot delutto :) ) bekir007 arkadaşımızı unutmadım tabii ki :) Türkçe font için kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim. Kimin emeği varsa yazıyorum. Kimsenin hakkını yemiyorum, yemeyeceğim. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

NOT: Oyun İçi, Ara Sahneler, Görevler kısmında, yazıları daha rahat okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Türkçe yama
CUSA08975 sürümü ile uyumludur.

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TÜRKÇE YAMALI OYNANIŞ VİDEOSU ( İYİ SEYİRLER :) )

[Gizli içerik][Gizli içerik]

tşkkk

fatihh123

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 13, 2019
30
5
8

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BOS Türkçe Çeviri ekibine, buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tool konusunda desteklerini esirgemeyen delutto arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. (Thanks a lot delutto :) ) bekir007 arkadaşımızı unutmadım tabii ki :) Türkçe font için kendisine de teşekkürlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ettim. Kimin emeği varsa yazıyorum. Kimsenin hakkını yemiyorum, yemeyeceğim. Herkese iyi forumlar diliyorum :)

NOT: Oyun İçi, Ara Sahneler, Görevler kısmında, yazıları daha rahat okuyabilmeniz için büyük harfler kullandım. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

Türkçe yama

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

tesekkurler

2424yns

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 5, 2015
5
1
1

Türkçe yama

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

tesekurler

mesutcan34

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 12, 2019
109
20
18

Türkçe yama

ARAÇ ( TOOL )
DELUTTO

TÜRKÇE ÇEVİRİ
BOS TÜRKÇE ÇEVİRİ EKİBİ

PC & PS4 TÜRKÇE FONT
BEKİR İNCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

TESEKKURLER