PS4 Türkçe YAMA The Outer Worlds PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde bayraktutan tarafından oluşturulan The Outer Worlds PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,705 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 68 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı The Outer Worlds PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan bayraktutan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ktelos77

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
405
1,020
93
28

Team Ninja'nın makine çevirisi kullanarak çevirdiği yamayı ps4 sürümüne port ettim. Yani yama translatedir. Bunu dikkate alarak yamayı indiriniz. Maalesef başka çeviri şu an yok. Eğer başka bir grup çevirir ve ücretsiz olarak paylaşırsa, yeni yamayı port edip konuyu güncelleyeceğim.

OYUN HAKKINDA

Galaksinin en uzak köşesine doğru yol alan bir sömürgeci gemisinde seyahat ederken kayboluyor ve beklediğinden onlarca yıl sonra uyandığında kendini, Halcyon kolonisini yok etmekle tehdit eden derin bir komplonun içinde buluyorsun. Uzayın derinliklerinde keşfe çıktığında, iktidar savaşına girmiş farklı gruplarla karşılaşıyorsun. Tarafını seçerek Halcyon'daki herkesin kaderini belirleyeceksin. Koloninin kurumsal denkleminin hesapta olmayan değişkeni sensin.

Geleceğe hoş geldin. Aman hiçbir şeyi bozmamaya çalış.

• Bu heyecan dolu, tek oyunculu birinci şahıs RPG'de istediğin karakteri, oyundaki gidişine göre oluşan isteğe bağlı kusurları da ekleyerek yarat.
• Benzersiz yetenekleri, kendilerine özel görevleri, motivasyonları ve idealleri olan yoldaşlarından oluşan ekibe liderlik et.

• Gemini bul yerleşim noktalarını, uzay istasyonlarını ve Halcyon kolonisindeki diğer farklı konumları keşfet.

NOT
Türkçe yama, 6.72 ve üzeri sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır.

Oyunu upload edip paylaşan
hako @hako 'ya teşekkürü bir borç bilirim.

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
indirebilirsiniz. Sadece ana oyunu indiriniz. Update dosyasını indirmenize gerek yok. Çünkü port ettiğim yamayı güncelleme dosyasına dahil edip bu şekilde paylaştım. Önce oyunu, ardından da güncellemeye dahil ettiğim yamayı kurunuz. Update dosyasını önceden indirmiş olanlar için update içermeyen pkg dosyasını da bırakıyorum. İsteyen update dosyasını başka bir yerden inidirip manuel olarak update ile birleştirip oynayabilir.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TEAM NİNJA (MAKİNE ÇEVİRİ)

Team Ninja'nın Site Linki
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

PS4 PORT VE DÜZENLEME
BAYRAKTUTAN

OYNANIŞ VİDEOSU
EKLENECEK

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
405
1,020
93
28
17Gb yi backport yapamazdım firo , bence 6.72 ye geçebilirsiniz gayet stabil oldu.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

5.05 çalışan yama bulursan teamviewerdan bağlanıp portlama yaparım PC'nde ama PC'm de kötü diyorsun fıro @fıro

Son düzenleme:

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
17Gb yi backport yapamazdım firo , bence 6.72 ye geçebilirsiniz gayet stabil oldu.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

5.05 çalışan yama bulursan teamviewerdan bağlanıp portlama yaparım PC'nde ama PC'm de kötü diyorsun fıro @fıro
Bende türkçe yaması olmayan fix edilmiş oyun var saglik olsun yinede emeklerine sağlık yapmış olduğun proje oyunlarını yine takip edecegim