PS4 Türkçe YAMA The Vanishing of Ethan Carter PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan The Vanishing of Ethan Carter PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı The Vanishing of Ethan Carter PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan casif

Castellanos

Moderator
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
132
515
93

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt & Mert Mesut Demir & Kuzey Berat Osmanağaoğlu & Kerim Can Ulusu & Bilal Ön arkadaşlarımıza forum üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamayı da kendim port ettim. Yama da küçük harfler yerine büyük harfler kullanılmıştır. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi oyunlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Serhat Çavunt
Mert Mesut Demir
Kuzey Berat Osmanağaoğlu
Kerim Can Ulusu

Bilal Ön

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

residentevil1194

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 12, 2019
3
0
1

Sevgili mcpsp üyeleri, yeni bir oyunun türkçe yama çalışması ile daha karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren Serhat Çavunt & Mert Mesut Demir & Kuzey Berat Osmanağaoğlu & Kerim Can Ulusu & Bilal Ön arkadaşlarımıza forum üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamayı da kendim port ettim. Yama da küçük harfler yerine büyük harfler kullanılmıştır. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese iyi oyunlar diliyorum. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Serhat Çavunt
Mert Mesut Demir
Kuzey Berat Osmanağaoğlu
Kerim Can Ulusu

Bilal Ön

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
sağolasın

furkan37

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 24, 2018
8
0
1

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Serhat Çavunt
Mert Mesut Demir
Kuzey Berat Osmanağaoğlu
Kerim Can Ulusu

Bilal Ön

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler

gurkansakarya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 28, 2012
2
0
1
34

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Serhat Çavunt
Mert Mesut Demir
Kuzey Berat Osmanağaoğlu
Kerim Can Ulusu

Bilal Ön

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler