Switch NSP OYUN The Walking Dead: Final Season NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan The Walking Dead: Final Season NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP Oyun İndir
Konu Başlığı The Walking Dead: Final Season NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,175
21,050
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Yayın yılı: 2018, ağustos
Tür: Macera, İnteraktif Film
Geliştirici: Telltale Games
Yayınevi: Skybound Games
Görüntü formatı: nsp
Oyun Sürümü: 1.0.3

Arayüz dili: Rusça, İngilizce [RUS / ENG]
Ses: İngilizce
Performans kontrol edildi: Evet (8.1.0 Atmosfer, 0.9.2'de)
Çok oyunculu: hayır
Yaş Değerlendirmesi: 17+

Açıklama: Bu, deneyimli bir dövüşçü haline gelen Clementine'nin öyküsünün son bölümü. Yaşayan ve ölü dünyanın kabusları, kıza uzun yıllar boyunca işkence yaptı ve şimdi vahşi doğada kaybolan okul onun için arzu edilen bir ev haline gelebilir. Ama onu korumak için çok fedakarlık yapması gerekecekti. Clem bağımsız bir yaşam kurmalı ve AJ'ye - yakın olan, ölen çocuk - sorumluluğunu üstlenmelidir. Bu son sezonda korku ve duygularla dolu, çevrenizdeki insanlarla ilişkiler, ölülerle mücadelenin sonucu ve Clementine’in tarihinin sonucu size bağlı olacaktır.

Size derinden dokunan bir hikaye: Clementine'nin yolunu sonuna kadar yürütün. Gerçekten zor kararlar vermek ve sonuçlarına katlanmak için yeni bir hayat kurmalı. Her hareketin, HeJ için değerli bir ders ve rol modeli olacak.
Yönetilebilirlik ve gerginlik: “omzun arkasından” karaktere bakma, çevrenin tüm detaylarıyla daha serbest tanıma ve doğaçlama savaş sahneleri, ölülerin yakaladığı bir dünyada olma korkusunu mükemmel bir şekilde aktarıyor. The Walking Dead oyununa her zamankinden daha çok dalmışsın.
Yeni etkileyici stil: Tamamen yeni bir görsel stil “siyah grafikler”, ünlü çizgi romanların sayfalarından mürekkebi alarak, The Walking Dead dünyasına hayat vermek için Eisner ödülünü aldı.

Oyunun dört bölümü de DLC olarak dahil edildi

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Üst