Time Shift PS3

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde ferex28 tarafından oluşturulan Time Shift PS3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 335 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 37 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Time Shift PS3
Konbuyu başlatan ferex28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan atınyaprağı

ferex28

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2011
323
2,452
93
40

[HIDE-THANKS]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

[/HIDE-THANKS]

PASSWORD:ferex28

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
212
0
Ey kişi,

Sen bu nicki almakla ayıp etmiyorsun da ben niye aldın diyince mi ayıp ediyorum?
Neyse;siteden müdahale gelmiyor demek ki bu nickten site yönetimi memnun.

atınyaprağı

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2013
32
2
0
36
Ey kişi,

Sen bu nicki almakla ayıp etmiyorsun da ben niye aldın diyince mi ayıp ediyorum?
Neyse;siteden müdahale gelmiyor demek ki bu nickten site yönetimi memnun.
yani bu demek oluyor sana laf düşmüyormuş sen işine bak kardeşim site yönetimine ters olsa şimdiye kadar uyarı gelirdi zaten SAYGILAR kardeşşş

Son düzenleme: