Tsubasa PS2 Oyununu Oynamak İsteyenlere Full Hız Emü.

alicanserce

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 7, 2010
5
0
0
29
Tsubasa PS2 Oyununu Oynamak İsteyenlere Full Hız,Ayarları Yapılı...

NOT:OYUNA MAETEL 4.4'TEN GİRİNİZ...

NOT:İşlemciniz tek çekirdek ise ayardan cpuya girin çoklu kullanımlı gs modundaki işareti kaldırın...

Emülatör:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

NOT:Tsubasa Oyunu İçin Aşağıdaki Linkten gsdxi indirip içinden çıkan 3 dosyayı plungin klasörüne kopyalayın ki görüntüdeki solukluk gitsin...

Oyunun bitilimiş halini [istediğiniz takımda oynayabilirsiniz] aşağıdaki linkten indirin içinden çıkan iki dosyayı memcards klasörüne yapıştırın...

NOT:Emülatör hata verirse;

güncellemeleri kurunuz....

NOT:Emülatörlerle İlgili Sorunlarınız Olursa Sorabilirsiniz...

ALİCANSERCE[PRİSONBREAK1990]

Sinaxramax

Spoony Experiment
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2009
845
0
0
24
belki biraz resim koysaydın daha iyi olabilirdi ama genede uploaduna ve konuna sağlık:)

oquz88

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 29, 2009
1
0
0
31
bu psp ıcın degıl dımı pspde oynayamayız bunu ındırırsek

chuck_schuldiner

Symbolic
Forum Admini
Nis 5, 2008
2,655
28
0
36
Eskişehir
Siteye Git
Oyun tamamen Japonca..Ben denedim PS2'De oynayamadım sürekli gereksiz animasyonlar giriyor..Oyun NES'tekinden daha kötü :) Oyun budur :D Aşağıdaki grafiklere ve animasyonlara aldanmayın derim :D Bu animasyondakiler yapmak ölüm ölüm..Hatta japonca bilginiz yoksa sıfır :D

kazegami

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 10, 2009
391
0
0
Chuck sana katılamayacağım. Nes'teki kadar olmasa da çok güzel bir oyun bu. Ara sahneler geçilebiliyor ki seriyi takip edenler zaten konuya aşina olacaktır. Şut atarken adamlar birbirleriyle karşılaştığında taş-kağıt-makas benzeri fakat zamanlamaya dayanan bir mini oyun çıkıyor. Özellikle versus maçlar gayet heyecanlı oluyor. Oyunun bu kısmına alışmak size bağlı. Ben kısa sürede alışmıştım ve oyun ilk çıktığında bitirmiştim oyunu. Tsubasacılara tavsiye ederim.

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
783
35
0
39
bir sorum olacak bu emulator oyununu dvd ye yazdırıp ps2 ye takıp oynayabiliyozmu yoksa sadece emulatorlemi oynanıyo