Unearthed: Trail Of Ibn Battuta Türkçe PSN

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSN Oyunları kategorisinde arif02 tarafından oluşturulan Unearthed: Trail Of Ibn Battuta Türkçe PSN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,398 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 74 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSN Oyunları
Konu Başlığı Unearthed: Trail Of Ibn Battuta Türkçe PSN
Konbuyu başlatan arif02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan holydemon

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,457
5,164
113

arkadaşlar ben oyunu yükledim oynadım oyun tarzı biraz Uncharted tarzında olmuş
zaten oyun ismide ben zetmişler oyun oynayışı normal
oyun %100 türkçe konuşmlar ingilizce

NOT:tuna kardeşim alınmasın adam sanki biraz tunaya benziyor :eagerness:

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

Black Angel

Super Moderator
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2009
778
594
93
Benzetmeye calismislar ama olmamis, bir 10 kat daha yakisikli yapmalari lazim Tuna ya benzetmeleri icin 😊

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

mounes2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 3, 2011
1,279
54
0
33
oyun zaten cakma cukma :) komedi bi oyun yav adama ates ediyom degmiyor bile hele o simdi turkce yazisi beni gulmekten beter etti

barbar2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 4, 2012
803
716
0
antarktika
bu oyunu neden yapmışlar anlamadım.bence sırf isminden millete oyunu yükletmek istiyorlar
merak ediyorsanız deneyin ama yarım saat saçma bi oyun için 4-5 gb yüklemeye değmez bence :)

berkayde

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2010
800
16
18
bu oyunu neden yapmışlar anlamadım.bence sırf isminden millete oyunu yükletmek istiyorlar
merak ediyorsanız deneyin ama yarım saat saçma bi oyun için 4-5 gb yüklemeye değmez bence :)
Uncharted a doyamayan ve uncharted i tadamayanlar ve ac kalmis olanlar icin

nss

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 10, 2010
2,372
153
83
Ntfs diskle attım öyle kurdum ps3e. Giden akk kotama acıdım o derece kötü olmuş...

ps4

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 25, 2013
270
14
18
Yarım saat dayanabildim deam deam helpmii dedim yav pc"Kapatacaktım nerdeyse alt f4 komutu ile çıkmayına ama oyun deam:)