PS4 PKG OYUN Until Dawn Rush of Blood EUR (v1.00) CUSA-02350 FULL PKG 12.3 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Until Dawn Rush of Blood EUR (v1.00) CUSA-02350 FULL PKG 12.3 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,715 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Until Dawn Rush of Blood EUR (v1.00) CUSA-02350 FULL PKG 12.3 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elxd0233

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,884
10,637
113
Until Dawn Rush of Blood EUR (v1.00) CUSA-02350 FULL PKG 12.3 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 2.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 359 MB]

................ veya ................

[Rar : 359 MB]

JDownlkoader Linki :

Bu oyunu oynamak için Playstation VR gereklidir/Playstation VR required
Linkler birbirinin aynıdır/Links are interchangeable
Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 4.05 + HEN
Dil/Language : Türkçe-English-Spanish-Italian-French-German-Dutch-Schwedisch-Danish-Polish-Russian-Finnish
Çıkış adı/Release name : Until_Dawn_Rush_of_Blood_PS4-LiGHTFORCE​

Son düzenleme:

tspawn

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2019
21
5
3
Hocam bunu indirdiğimizde illa vr olmasımı gerekiyor oynamak için, sadece until dawn olan versionu indirsem oynayabilirmiyim gamepad ile ?

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,884
10,637
113
Hocam bunu indirdiğimizde illa vr olmasımı gerekiyor oynamak için, sadece until dawn olan versionu indirsem oynayabilirmiyim gamepad ile ?
Evet bu oyun için Playstation VR gereklidir zaten linkler de ölmüş indiremezsin. Diğer "until dawn" için Playstation VR gerekli değildir.

tspawn

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2019
21
5
3
Evet bu oyun için Playstation VR gereklidir zaten linkler de ölmüş indiremezsin. Diğer "until dawn" için Playstation VR gerekli değildir.
Hocam vrsiz olan versiyonun turkce altyazılı olanı varmı elinizde interneti talan ettim bulamadım olan linkler ölmüş yada partlarda eksik var cusa00194 türkçe versiyon

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,884
10,637
113
Hocam vrsiz olan versiyonun turkce altyazılı olanı varmı elinizde interneti talan ettim bulamadım olan linkler ölmüş yada partlarda eksik var cusa00194 türkçe versiyon
Var bende ama kurup deneme fırsatım olmadı 1.03 update i upload bile ettim ama ana oyunu denemediğim için upload etmedim. PS4 istanbulda deneme şansım yok. %90 çalışıyordur çünkü pkg kontrol programında temiz görünüyor. Ben indirip denerim dersen ana oyunu upload eder update ile birlikte linkleri veririm sen denersin çalışıyorsa sayfaya koyarım.

tspawn

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 16, 2019
21
5
3
Var bende ama kurup deneme fırsatım olmadı 1.03 update i upload bile ettim ama ana oyunu denemediğim için upload etmedim. PS4 istanbulda deneme şansım yok. %90 çalışıyordur çünkü pkg kontrol programında temiz görünüyor. Ben indirip denerim dersen ana oyunu upload eder update ile birlikte linkleri veririm sen denersin çalışıyorsa sayfaya koyarım.
Memnuniyetle hocam dener geri dönüş yaparım

barboberk

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 15, 2019
32
4
8
Until Dawn Rush of Blood EUR (v1.01) CUSA-02350 FULL PKG 12.3 GB

.......................................

Bu oyunu oynamak için Playstation VR gereklidir/Playstation VR required

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
CFW : 4.05 + HEN
Dil/Language : Türkçe-English-Spanish-Italian-French-German-Dutch-Schwedisch-Danish-Polish-Russian-Finnish
Çıkış adı/Release name : Until_Dawn_Rush_of_Blood_PS4-LiGHTFORCE

tesekkurler