PS3 HAN OFW UYARI Controlconsole api (CCAPİ) SAKIN KURMAYIN!

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 OFW HAN kategorisinde konohali tarafından oluşturulan UYARI Controlconsole api (CCAPİ) SAKIN KURMAYIN! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 985 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 OFW HAN
Konu Başlığı UYARI Controlconsole api (CCAPİ) SAKIN KURMAYIN!
Konbuyu başlatan konohali
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tt203

konohali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
122
36
28
30
Arkadaşlar ps3 hen de Controlconsole api (CCAPİ) SAKIN KURMAYIN! ccapiye girdiğinizde cihaz brick olmaktadır hen sürümü daha çıkmadı cfw için kullanılabilir ama asla hen de denemeyin!

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
138
43
28
Arkadaşlar ps3 hen de Controlconsole api (CCAPİ) SAKIN KURMAYIN! ccapiye girdiğinizde cihaz brick olmaktadır hen sürümü daha çıkmadı cfw için kullanılabilir ama asla hen de denemeyin!
Peki webman programının bir zararı olur mu bu sistemde çünkü webman i kurdum bugün fan sesi yükseldi her nedense zararlı bir programsa kaldırayım ps3 ten cihazı bozmasın

apotemps4

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2019
130
57
28
Peki webman programının bir zararı olur mu bu sistemde çünkü webman i kurdum bugün fan sesi yükseldi her nedense zararlı bir programsa kaldırayım ps3 ten cihazı bozmasın
webman mükemmel bi program ben multiman kullanmıyorum sadece oyun atmam gerekirse onun dışında webman basit oyunu seçiyosun ve otomatik başlıyo webmanı kurdugunda otomatik fan ayarı sınır olarak 68 e ayarlı kurulur webman ayarlarına girince otomatik fan hızınının tikini boş bırak altta save var kaydetip ps3 ü yeniden başlat fabrika çıkışlı fan hızında olucakltır

tt203

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 13, 2014
74
7
8
Eksik bilgi olmasın diye yaziyorum. Webmanin fan sesini yükseltmesi aslında iyi ve makinenin ömrünü uzatan birşey. İşlemciyi serin tutmak için fani daha hızlı döndürüyor. Bence ayar olduğu gibi kalsın.