WebToGo ( Psp için İşletim Sistemi )

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde skullmonkeys tarafından oluşturulan WebToGo ( Psp için İşletim Sistemi ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,870 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı WebToGo ( Psp için İşletim Sistemi )
Konbuyu başlatan skullmonkeys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan batuhanugurr

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
10
18
Evet Değerli kardeşlerim WebToGo psp için kullanılan çakma linux tabanlı bir işletim sistemidir. Gayet kullanışlı olduğunu söyleyebilirim . bütün pspler ve bütün versiyonlarla uyumludur.tamamen kendi uploadım buyrun indirin..

Özellikleri:

Mozila Firefox browser
Google Maps
Games
Applications
Videoclips
YahooMessenger
Settings Panel ve daha fazlası...

Çalıştırmak için indirdiğiniz rarlı dosyayı klasöre çıkartıp memory kardın ana dizinine atın.

Sonra Psp nin internet browserını açın ve file:/webtogo/index.html yazın . biraz bekleyin yükleme işlemi gerçekleşsin bütün kardeşlerime keyifli kullanmalar ..

Boyut: 14 mb

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre: skullmonkeys​

darth_sidious

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 22, 2010
48
1
0
Abicim 600. teşekkürün bana nasip oldu. Daha nice hayırlı teşekkürlere. Süper konu hemen deniyorum.

baya1995

Erişim Engelli
Ocak 9, 2011
3
0
0
29
Arkadasım ben bunu paylastıkca sen aynısını buraya ekliyorsun kaynak gösterirmisin yada baska forumdan alıntı yapma

omris

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2009
186
5
18
arkadaş ben bunu yapamadım nerden ve nasıl açıyoruz

rocknrol

Xbox Fanatiği
Kayıt Üyemiz
Haz 2, 2010
140
0
0
eline sağlık deniyorum kardeşim

Bump: denedim oldu :D saol. bundan nasıl çıkacağız peki ?

Bump: tamam pardon internet tarayıcısından girildiğini farında değildim :D

dalkılıç987

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2010
32
0
0
merak ettiğim bir konu war yukarıda saydığın programların hepsi çalışıyo mu kardeş ?