Windows 10 | Xbox ONE

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Genel Sohbet kategorisinde The_Darkness tarafından oluşturulan Windows 10 | Xbox ONE başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,761 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Genel Sohbet
Konu Başlığı Windows 10 | Xbox ONE
Konbuyu başlatan The_Darkness
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan excitir06_84

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,064
0
Siteye Git


[video=youtube;DI4QVOaLCWk]https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688&v=DI4QVOaLCWk[/video]Windows 10 işletim sisteminin yeni arayüzü ile şekillenen XBOX uygulaması kullanıma sunuldu.

Stream

Temelde uygulama için yapılan açıklama - Wİ-Fİ ağı üzerinden bağlı Tablet veya PC'lerden Xbox oyunlarını oynayabileceğimiz - ancak bu durum tüm oyunlar için geçerli olacak mı ? yoksa sadece belli başlı oyunlar için mi sunulacak henüz belirsizliğini koruyor. Bu durum birçok xbox severi oyunların multiplatforma dönmesi durumu korkutuyor.

Fable Legends

Stream alt başlığı olarak ele alabiliriz. Tanıtımda Fable Legends oyunu her iki platformda deneniyor. 0.31 hem klavye mause hemde gamepad ile Fable Legends oynayan arkadaşlarımızı görüyoruz.

[video=youtube;DqBBASzk1p4]https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&x-yt-ts=1421914688&v=DqBBASzk1p4[/video]

Yine aynı tanıtım içeresinde xboxta başladığımız Fable Legends'a PC veya Tablet üzerinden devam edebileceğimizi buda bizim sürekli bağlantıda kalacağımızı söylüyor.
Windows 10 'da PC , tablet veya telefon Xbox uygulaması ile, arkadaş listeni kontrol etmek, ne oynadığını görmek, onu davet etmek mümkün olduğu gibi oyun sırasında kazandığım başarıları görüntülemek, kaydettiğim anları düzenlemek ve paylaşmak mümkün. Buda bize çok daha rahat bir paylaşım ortamı sunacaktır. Çoğu zaman xboxta bunlarla uğraşmak zor gelebiliyordu.

ve DirectX 12

Grafik performans açısından devrim yaratmasada ciddi iyileştirmeler sağlayacağına inanılan yeni Directx sürümü. Hatta gelecek oyunların yanısıra mevcut oyunlarda bile iyileştirmeler sağlayacağı söyleniyor. Geliştiriciler tarafından tanıtımda DirectX 12 nin performansı en üst seviyeye taşıyacağını ve birçok detaya değineceğinden uzun süre bahsedildi.

Uygulama Windows 10 pro Technical Preview sürümünde yerleşik olarak geliyor. Başlat menüsünden ulaşabilirsiniz.
Musketeer. arkadaşımıza konu için teşekkürlerimi sunuyorum

Kaynak:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

 

arslan0058

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 31, 2010
89
0
0
32
Paylaşım için saol Bide sizce bu gelişmeler xbox one ı satışlarda öne geçirirmi ps4 ün önüne
 

excitir06_84

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2009
265
9
18
38
başka ülkeleri bilmem ama türkiyede playstation deyince akan sular duruyor haksızda sayılmazlar bu olay aynı iphone (ios) samsung (androidciler) çatışması gıbı
 

Benzer konular

Üst