PS4 Türkçe YAMA Wolfenstein The New Order PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Wolfenstein The New Order PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Wolfenstein The New Order PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan medivel

Castellanos

Moderator
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
186
957
93

Sevgili mcpsp üyeleri, Wolfenstein The New Order PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren TECHNOGAME ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile beraber oyun linkini de paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Dil dosyalarını açan aracı atan ferex28'e ve Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

TÜRKÇE ÇEVİRİ (
TECHNOGAME EKİBİ)
MURAT KESER
SERHAT ÇAVUNT
MURAT GENÇOĞLU

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

thisrock84

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
34
13
8
35
Tüm seriyi oynamıştım, Kesinlikle konuyu anlamak için Türkçe altyazılı oynamak gerek. Aksiyonun hiç bitmediği ve eğlence garantili bir oyun. Ellerine sağlık Castellanos @Castellanos , emeklerin çok değerli...