WP ile forumda yazı yazılamıyor!

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumumuz Hakkında kategorisinde Sir John tarafından oluşturulan WP ile forumda yazı yazılamıyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,478 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumumuz Hakkında
Konu Başlığı WP ile forumda yazı yazılamıyor!
Konbuyu başlatan Sir John
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Unknown

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Windows Phone ile foruma girebiliyorum, fakat yazı yazamıyorum, sanal klavye kayboluyor.

ferhanANK

Forum Destekçisi
Tem 23, 2008
5,920
859
113
35
PSLAND:)
Kardeşim peki başka sitelere girip yazaboliyormusun? Android ve IOS larda sorun yok :)

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Kardeşim peki başka sitelere girip yazaboliyormusun? Android ve IOS larda sorun yok :)

DH'de denedim problem yok.

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Ilginc valla kardeşim. [MENTION=2]mctuna[/MENTION] abimize bi söyle bakalım :)

Şimdi PM attım.

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
İndirdim programı, WP versiyonu sadece ingilizce çözmem biraz zaman alacak, fakat forum gezinme programıymış kesin işe yarayacaktır.
Teşekkürler.
Tapatalk ile forumu gezmek size kolaylık sağlayacaktır sorununuza gelince, internet tarayıcınızla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Tapatalk ile forumu gezmek size kolaylık sağlayacaktır sorununuza gelince, internet tarayıcınızla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum
3 tane farklı tarayıcı da denedim Explorer, UC Browser, Maxthon Browser... Ex dışındakiler değil yazmak siteye bile girmiyor direkman beyaz ekran çıkıyor, ama dediğim gibi DH'de denedim problem yok.
Tapatalk işe yarayacaktır kesinlikle.