X Reader'da Türkçe karakterler

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde aliihsan21 tarafından oluşturulan X Reader'da Türkçe karakterler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,173 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı X Reader'da Türkçe karakterler
Konbuyu başlatan aliihsan21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aliihsan21

aliihsan21

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 24, 2011
31
0
0
44
Bu yazılımla .txt uzantılı dosyaları okumak istediğimde Türkçe karakterler sapıtıyor. Yazılımın config.ini dosyasında bazı değişiklikler yapmak gerekiyor sanırım ama işin içinden çıkamadım, var mı becerebilen veya yardım edebilecek ?

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
Bu yazılımla .txt uzantılı dosyaları okumak istediğimde Türkçe karakterler sapıtıyor. Yazılımın config.ini dosyasında bazı değişiklikler yapmak gerekiyor sanırım ama işin içinden çıkamadım, var mı becerebilen veya yardım edebilecek ?
amacınız .txt okumak mı ? Eğer öyleyse PSPFiler kullanın.

[1]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

aliihsan21

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 24, 2011
31
0
0
44
Benim aradığım tam teşekküllü bir txt okuyucu, yani font rengi arka planı ebatı hatta otomatik kaydırma özelliği idi, aradığımı buldum. Java emülatörü üstünde any view yazılımı çalıştırıyorum beklentilerimin çok üstünde çıktı.